Kolędowanie w Domu Pomocy Społecznej

20 grudnia 2023 r. wolontariusze z naszej szkoły odwiedzili Dom Pomocy Społecznej przy ulicy Kontkiewicza 2 w Częstochowie. Uczniowie klas VI c oraz V b zaśpiewali wraz z podopiecznymi DPS-u kolędy oraz wręczyli seniorom kartki bożonarodzeniowe wykonane przez uczniów naszej szkoły.

Nasi wolontariusze otrzymali podziękowania oraz ręcznie wyszywane przez seniorów materiałowe "pierniczki". Uśmiech na twarzach, wspólny śpiew kolęd oraz gromkie brawa po każdym utworze stały się doskonałym przykładem na to, jak niewiele trzeba, by wnieść dobro i radość w serca ludzi.

Uczniowie biorący udział w kolędowaniu to: Alicja Dębska, Wiktoria Wicher, Natasza Grabara, Lena Nowak, Adam Sośnica, Cyprian Wróż, Maja Szczypior, Julia Kapkowska oraz Wiktoria Zych.

Opiekę nad uczniami sprawowała pani Klaudia Godek.