Raz, dwa, trzy, czytasz ty!

Raz, dwa, trzy, czytasz ty! - spotkanie z Renatą Piątkowską

30 maja 2019 r. w Bibliotece Publicznej im. Władysława Biegańskiego Filii nr 20 odbyło się spotkanie z autorką książek dla dzieci i młodzieży, panią Renatą Piątkowską. Pisarce towarzyszyła lektorka, pani Elżbieta Malwina Kożurno.

Raz, dwa, trzy, czytasz ty! - tydzień czytelniczy

W dniach 13 - 17 maja 2019 r. w naszej szkole trwał tydzień czytelniczy, w ramach którego uczniowie klas I - VIII oraz uczniowie III klas gimnazjum uczestniczyli w różnych akcjach czytelniczych.

Raz, dwa, trzy, czytasz ty! - IV przerwa na czytanie

W ramach XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, uczniowie i nauczyciel naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w liczbie osób czytających na przerwie pod nazwą  „IV przerwa na czytanie”.

Raz, dwa, trzy, czytasz ty! - starsi młodszym czytają

W dniach 8 – 10 maja 2019 r. przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego z klasy VIII a wzięli udział w akcji „Starsi młodszym czytają”.

Raz, dwa, trzy, czytasz ty! - wycieczka do Oświęcimia

30 kwietnia uczniowie klas VIII A oraz III AG udali się na wycieczkę do Teatru Nowego w Zabrzu oraz Oświęcimia.

Raz, dwa, trzy, czytasz ty! - Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

2 kwietnia 2019 r. przyłączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji „Polska na niebiesko" i obchodziliśmy w szkole Światowy Dzień Świadomości Autyzmu.

Raz, dwa, trzy, czytasz ty! - podróże po krajach frankofońskich

22 marca 2019 r., w ramach Festiwalu Frankofonii, gościliśmy w naszej szkole pana Michała Malinowskiego, pisarza, pedagoga, opowiadacza i podróżnika.

Raz, dwa, trzy, czytasz ty! - czytelnicze przerwy

20 marca 2019 r. odbyła się pierwsza „czytelnicza przerwa".

Raz, dwa, trzy, czytasz ty! - niezwykłe kobiety

Z okazji Dnia Kobiet uczniowie naszej szkoły poznają historie kobiet, które zmieniły świat.

Raz, dwa, trzy, czytasz ty! - o chorobie nowotworowej

Akcja charytatywna dla Oliwiera, który od 4 lat walczy z rakiem stała się dla uczniów okazją do uzyskania dodatkowych informacji na temat choroby nowotworowej.