Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Niedziela, 2018-12-16

Imieniny: Albiny, Sebastiana

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 2280911
  • Do końca roku: 15 dni
  • Do wakacji: 187 dni

Osiągnięcia uczniów klas I-III w roku szkolnym 2015-2016 - I półrocze

KLASA I a - mgr Anna Chrzanowska

Konkursy szkolne:

1. Konkurs Plastyczny „Bądźmy bezpieczni na drodze”

    I miejsce - Natalia Pasieka

2. Konkurs Plastyczny ,,Jesienne inspiracje"

    I miejsce - Jan Wojcieszak

    I miejsce - Kajetan Korycki

3. Konkurs Piosenki ,,Hej kolęda, kolęda"

    II miejsce - Liliana Grecjarz

Konkursy ogólnopolskie:

1. Ogólnopolski Konkurs Taneczny Polish Cup - International Dance Festival

    II miejsce - Liliana Grecjarz


KLASA I b - mgr Małgorzata Malczyk

Konkursy szkolne:

1. Konkurs Plastyczny „Jesienne inspiracje"

    I miejsce - Mikołaj Szczypior

2. Konkurs Piosenki ,,Hej kolęda, kolęda"

    II miejsce - Natalia Kościołek

Konkursy powiatowe:

1. Konkurs Plastyczny „Wakacje z aparatem”

    II miejsce - Jakub Jędrzejczak

2. Udział klasy w biciu rekordu Guinnessa „Śniadanie Daje Moc”

 

KLASA I c - mgr Jolanta Starzyńska

Konkursy powiatowe:

1. Konkurs Plastyczny ,,Kartka Bożonarodzeniowa"

    II miejsce - Iga Mazur

    III miejsce - Jan Sator

 

KLASA I d - mgr Elżbieta Borkowska-Rutkowska

Konkursy szkolne:

1. Konkurs Plastyczny ,,Bądźmy bezpieczni na drodze”

    I miejsce - Amelia Strzelecka

2. Konkurs Plastyczny „Jesienne inspiracje”

    I miejsce - Maja Flis

    I miejsce - Bartosz Bednarski

Konkursy międzyszkolne:

1. Konkurs Plastyczny ,,Jesień wierszem malowana”

    II miejsce - Amelia Strzelecka.

2. Konkurs Plastyczny ,,Kartka Bożonarodzeniowa”

     I miejsce - Zuzanna Bartosińska

     I miejsce - Bartosz Bednarski

     I miejsce - Kamil Frukacz

     II miejsce - Weronika Muskała

     II miejsce - Hanna Ścigała   

     Wyróżnienie - Eryk Kowalik

3. Konkurs Plastyczny ,,Pejzaż Jesienny”

    I miejsce - Kinga Wór

    Wyróżnienie - Hanna Ścigała

4. Konkurs Plastyczno-Literacki „Zwyczaje i tradycje świąteczne”

    I miejsce - Zuzanna Bartosińska

    I miejsce - Wiktoria Kisielewska

    II miejsce - Weronika Muskała

    III miejsce - Nicola Nawrot

Konkursy powiatowe:

1. VII Konkurs Logopedyczny „Chcę mówić pięknie”

    I miejsce - Juliusz Jamroziński

2. V Konkurs Plastyczny ,,Wakacje z aparatem”

    III miejsce - Wiktoria Kisielewska

    III miejsce - Bartosz Bednarski

    III miejsce - Zuzanna Bartosińska   

    III miejsce - Kamil Frukacz

    III miejsce - Kinga Wór

    III miejsce - Juliusz Jamroziński

    III miejsce - Maja Flis

 

KLASA I e - mgr Agnieszka Żebrowska                                                         

Konkursy szkolne:                                                                                                            

1.  Konkurs Plastyczny „Jesienne inspiracje”

     III miejsce - Joanna Kulińska

     Wyróżnienie - Marta Sławeta

Konkursy międzyszkolne:

1.  Konkurs Plastyczny ,,Kartka Bożonarodzeniowa"

     I miejsce - Marta Sławeta

     Wyróżnienie - Patryk Dobrzański

Konkursy powiatowe:

1. Konkurs Plastyczny „Wakacje z aparatem”

    I miejsce - Bartosz Kunowski

    II miejsce - Agata Kozieł

 

KLASA I f - mgr Agnieszka Pietrzykowska

Konkursy międzyszkolne:

1. Konkurs Plastyczny ,,Kartka Bożonarodzeniowa"

    I miejsce - Zuzanna Dróżdż

    II miejsce - Agata Stankow

Konkursy powiatowe:

1. Konkurs Plastyczny ,,Wakacje z aparatem”

    I miejsce - Agata Stankow

    I miejsce - Oskar Wajs

 

KLASA II a - mgr Jolanta Trzepizur

Konkursy szkolne:

1. Konkurs Plastyczny „Bądźmy bezpieczni na drodze”

    I miejsce - Beata Kozieł

    I miejsce - Natalia Ball

    I miejsce - Mateusz Łyczbiński

    III miejsce - Łucja Wilk

2. Konkurs Biblioteczny „Wiem wszystko o bibliotece” 

    II miejsce - Liliana Bożęcka

    III miejsce - Natalia Ball

    Wyróżnienie - Kinga Gęsiarz

Konkursy międzyszkolne:

1. Konkurs Plastyczny „Jesienne inspiracje”

    II miejsce - Julia Kmieć

2. Konkurs Plastyczny „Kartka Bożonarodzeniowa”

    I miejsce - Oskar Zasępa

    II miejsce - Julia Sekret

    II miejsce - Jagoda Lemańska

    Wyróżnienie - Oliwia Sączek

    Wyróżnienie - Zuzanna Paluch

    Wyróżnienie - Bernard Bojur

Konkursy powiatowe:

1. Konkurs Plastyczny „Wakacje z aparatem”

    I miejsce - Zuzanna Paluch

    II miejsce - Izabela Całusińska 

    II miejsce - Beata Kozieł  

    III miejsce - Łucja Wilk

    III miejsce - Bernard Bojur

2. Udział klasy w biciu rekordu Guinnessa „Śniadanie Daje Moc”

 

KLASA II b - mgr Joanna Łabusiewicz - Florian

Konkursy międzyszkolne:

1. Konkurs Plastyczny „Jesienne inspiracje”

    I miejsce - Wiktoria Nowak

    II miejsce - Julia Bogunia

    III miejsce - Eliza Pszczoła

2. Konkurs Plastyczny ,,Jesień wierszem malowana"

    Wyróżnienie - Nina Długosz

 

KLASA  II  c  – mgr Aleksandra Włodyka

Konkursy szkolne:

1. Konkurs Fotograficzny ,,Wakacje z aparatem"

    III miejsce - Angelika Leszczyńska

    III miejsce - Aleksander Wojtyra

2. Konkurs Plastyczny ,,Jesienne inspiracje"

    I miejsce - Angelika Leszczyńska

Konkursy międzyszkolne:

1. Konkurs Piosenki ,,Jesienna piosenka"

    I miejsce - Joanna Daroń

2. Konkurs Plastyczny ,,Kartka Bożonarodzeniowa"

    I miejsce - Maksymilian Domagała

    III miejsce - Kinga Kawałczyk

Konkursy powiatowe:

1. Konkurs Plastyczny ,,Bądźmy bezpieczni na drodze"

    II miejsce - Kinga Kawałczyk

 

KLASA II d - mgr Maria Ogrodniczak

Konkursy szkolne:

1. Konkurs Plastyczny ,,Bądźmy bezpieczni na drodze"

    I miejsce - Hanna Tomzik

    I miejsce - Alan Kupczyk

    I miejsce - Emilia Marchewka

    I miejsce - Zofia Sypuła

    II miejsce - Amelia Skałba  

    II miejsce - Amelia Janik

    II miejsce - Marcel Sławuta

    III miejsce - Dawid Predko

    III miejsce - Tomasz Woźniak

Konkursy międzyszkolne:        

1. Konkurs Plastyczny ,,Jesienne inspiracje"

    I miejsce - Zofia Sypuła

    Wyróżnienie - Amelia Janik

    Wyróżnienie - Iga Mysłek

    Wyróżnienie - Tomasz Woźniak

    Wyróżnienie - Maksymilian Szczerba

    Wyróżnienie - Hanna Tomzik

    Wyróżnienie - Marcel Sławuta

2. Konkurs Piosenki ,,Jesienna piosenka"

    Wyróżnienie - Iga Mysłek

3. Konkurs Recytatorski ,,Ojczyzna”.

    III miejsce - Bartosz Kiepura

4. Konkurs Plastyczny ,,Kartka Bożonarodzeniowa"

    I miejsce - Emilia Marchewka

    Wyróżnienie - Hanna Tomzik

    Wyróżnienie - Mateusz Szproncel

    Wyróżnienie - Bartosz Kiepura

    Wyróżnienie - Alan Kupczyk

    Wyróżnienie - Małgorzata Krzaczek     

Konkursy powiatowe:

1. V Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,Wakacje z aparatem"

    II miejsce - Maksymilian Szczerba

    III miejsce - Jakub Stachowicz

    III miejsce - Bartosz Kiepura

    III miejsce - Małgorzata Krzaczek  

    III miejsce - Amelia Janik

    III miejsce - Iga Mysłek

    III miejsce - Kacper Wójcik

    III miejsce - Nina Szczerbaniuk.

 

KLASA II e - mgr Elżbieta Moryń

Konkursy szkolne:

1. Szkolny Konkurs Plastyczny „Bądźmy bezpieczni na drodze”

    I miejsce - Oliwia Sznober

Konkursy międzyszkolne:

1. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Jesienne inspiracje”

    I miejsce - Zuzanna Nogal

    II miejsce - Jakub Papiński              

    II miejsce - Emilia Papińska

    III miejsce - Edyta Klejbach

    III miejsce - Karolina Szczepanek

    III miejsce - Oliwia Sznober

 2. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Kartka Bożonarodzeniowa”

     III miejsce - Kinga Szydłowska

Konkursy powiatowe:

1. V Powiatowy Konkurs Plastyczny „Wakacje z aparatem”

    III miejsce - Oliwia Sznober

 

KLASA III a - mgr Aneta Małek

Konkursy szkolne:

1. Konkurs Plastyczny ,,Bądźmy bezpieczni na drodze”

    I miejsce - Wiktoria Małolepsza

    I miejsce - Paulina Sosnecka

2. Konkurs Plastyczny ,,Wakacje z aparatem”

    III miejsce - Zofia Miarzyńska

3. Konkurs Plastyczny ,,Jesienne inspiracje”

    II miejsce - Nicola Gosińska

    III miejsce - Maciej Bajerlajn

4. Konkurs Piosenki ,,Hej kolęda, kolęda”

    Wyróżnienie - Zuzanna Wróbel

Konkursy międzyszkolne:

1. Konkurs Plastyczny ,,Kartka Bożonarodzeniowa”

    Wyróżnienie - Eryk Sukiennik

Konkursy powiatowe:

1. XV Edycja Konkursu Wiedzy o Ruchu Drogowym

    III miejsce - Eryk Sukiennik

    III miejsce - Roksana Tyrała

 

KLASA III b - mgr Marta Kokot

Konkursy szkolne:

1. Konkurs Plastyczny „Jesienne inspiracje”

    Wyróżnienie - Oskar Wójcicki

 

KLASA III c - mgr Ewa Toll

Konkursy szkolne:

1. Konkurs Plastyczny „Wiem wszystko o bibliotece”

    II miejsce - Anna Kloś

2. Konkurs Plastyczny „Bądźmy bezpieczni na drodze”

    Wyróżnienie - Patrycja Sadowska

3. Konkurs Świetlicowy Szopek Bożonarodzeniowych

    II miejsce - Maciej Szymanek                        

Konkursy międzyszkolne:

1. VII Konkurs z zakresu udzielania pomocy przedmedycznej

    III miejsce - Maciej Szymanek

    III miejsce - Wiktor Jamrozik

2. Konkurs Plastyczny ,,Kartka Bożonarodzeniowa”

    I miejsce - Anna Michalska

    I miejsce - Julia Nowak

    II miejsce - Alicja Chrołowska

    Wyróżnienie - Zuzanna Stanek