Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Niedziela, 2018-09-23

Imieniny: Bogusława, Liwiusza

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 2183066
  • Do końca roku: 99 dni
  • Do wakacji: 271 dni

Osiągnięcia uczniów klas 0-III w roku szkolnym 2009-2010 - I półrocze

Osiągnięcia uczniów klas 0 – III w pierwszym półroczu roku szkolnego 2009/2010.

 

Konkursy plastyczne

 

Klasa

Konkurs wojewódzki

Konkurs powiatowy

Konkurs międzyszkolny

Konkurs szkolny

Klasa 0a –

Wychowawca mgr Aneta Małek

 

 

 

„Strażak ochotnik i jego praca”:

I miejsce – Alan Całus

III miejsce – Natalia Podlejska

Wyróżnienie – Dominika Kowalska

Klasa 0b –

Wychowawca

mgr Joanna Łabusiewicz-Florian

 

 

 

„Strażak ochotnik i jego praca”:

I miejsce – Patrycja Jurczyńska

II miejsce – Natalia Szuchulska

II miejsce – Przemek Łasocha

III miejsce – Patryk Wieczorek

 

„Jesienne bukiety”:

I miejsce – Natalia Kupczyk

I miejsce – Julia Cieślak

 

 

„Kartka Bożonarodzeniowa”:

I miejsce – Julia Cieślak

II miejsce – Julia Szyda

III miejsce – Patryk Wieczorek

Klasa Ia –

Wychowawca mgr Jolanta Starzyńska

 

„Ratownik i jego praca, tel. 112”

wyróżnienie – Kamila Wieczorek

 

„Laurka dla Kubusia Puchatka”:

wyróżnienie – Jakub Stębelski

 

„Strażak ochotnik i jego praca”:

II miejsce – Kacper Szeląg

III miejsce – Martyna Szewczyk

Wyróżnienie – Kamila Wieczorek

 

„Jesienne bukiety”:

I miejsce – Kamila Wieczorek

II miejsce – Jakub Błasik

 

„Kartka Bożonarodzeniowa”:

I miejsce – Daria Santor

II miejsce Kacper Szeląg

 

Klasa I b –

Wychowawca mgr Małgorzata Malczyk

 

„Ratownik i jego praca, tel. 112”

I miejsce – Wojciech Kalinowski

 

 

„Mój przyjaciel miś”:

wyróżnienie – Natalia Wodzisławska

Ania Wójcik

„Strażak ochotnik i jego praca”:

II miejsce – Wojciech Kalinowski, Kamil Ciesielski

 

„Jesienne bukiety”:

I miejsce – Wojciech Kalinowski

 

„Kartka Bożonarodzeniowa”:

II miejsce – Kamil Ciesielski

 

Klasa I c –

Wychowawca mgr Elżbieta Borkowska

 

„Ratownik i jego praca, tel. 112”

II miejsce – Julia Bielecka

 

 

 

„Jan Paweł II na zawsze wśród nas” pod patronatem Wójta Gminy Olsztyn.

wyróżnienie dla klasy Ic

 

 

 

 

„Strażak ochotnik i jego praca”:

II miejsce – Katarzyna Nowak

III miejsce – Magdalena Cichoń

Wyróżnienie – Dominika Walczak

 

„Jesienne bukiety”:

I miejsce – Maria Pabin

 

 

 

 

„Kartka Bożonarodzeniowa”:

III miejsce – Maria Pabin

 

 

Klasa II a –

Wychowawca

mgr Aleksandra Włodyka

 

 

 

„Strażak ochotnik i jego praca”:

II miejsce – Jakub Wieczorek

III miejsce – Natalia Makówka

 

„Jesienne bukiety”:

II miejsce – Jakub Dudziński

II miejsce Jakub Wieczorek

 

„Kartka Bożonarodzeniowa”:

III miejsce – Zuzanna Wolska

 

 

Klasa II b –

Wychowawca

mgr Wiesława Kurowska

„Czerwony Kapturek”

II miejsce – Marta Brzeska

 

 

 

„Strażak ochotnik i jego praca”:

I miejsce – Joanna Ociepa

III miejsce – Wiktoria Klatka

 

„Kartka Bożonarodzeniowa”:

I miejsce – Weronika Bryńska

II miejsce – Patrycja Jędrak

 

Klasa II c –

Wychowawca

mgr Maryla Ogrodniczak

 

„Ratownik i jego praca, tel. 112”

II miejsce – Kacper Paluch

III miejsce – Mateusz Michalski

 

 

„Uratować znaczy żyć”:

III miejsce – Mateusz Michalski

„Jesienny obrazek”- konkurs origamii:

I miejsce – Kinga Kaczmarek

Wyróżnienia – Julia Dudzik, Daria Sławeta

 

„Bezpieczna droga do szkoły”:

III miejsce – Mateusz Michalski

 

„Strażak ochotnik i jego praca”:

I miejsce – Michał Nowak

II miejsce – Marek Grych

Wyróżnienie – Krzysztof Woźniak, Kinga Kaczmarek

 

„Jesienne bukiety”:

I miejsce – Kacper Paluch

II miejsce – Marek Grych, Kinga Kaczmarek, Natalia Pluta, Michał Nowak

 

„Kartka Bożonarodzeniowa”:

II miejsce – Kacper Paluch

III miejsce – Natalia Pluta, Dawid Cierpiał

 

 

 

Klasa III a –

Wychowawca

mgr Alicja Małasiewicz

 

 

 

„Strażak ochotnik i jego praca”:

III miejsce – Paulina Stala

 

„Jesienne bukiety”:

I miejsce – Maja Nowakowska

II miejsce – Ola Kos, Marcin Deska, Marcin Smolarek

„Kartka Bożonarodzeniowa”:

II miejsce – Ola Kos

III miejsce – Paulina Stala

 

 

 

Klasa III b –

Wychowawca

mgr Marta Kokot

 

 

„Mój przyjaciel miś”:

wyróżnienie – Bartek Ratecki, Karolina Radecka

 

 

„Strażak ochotnik i jego praca”:

I miejsce – Seweryn Jasak

 

 

 

 

Klasa III c –

Wychowawca

mgr Ewa Toll

 

„Ratownik i jego praca, tel. 112”:

III miejsce – Agnieszka Laska

Wyróżnienie – Julia Góral

„Uratować znaczy żyć”:

III miejsce – Kamila Hynek, Julia Góral, Marcelina Sosnowska, Monika Zaborska

 

 

„Strażak ochotnik i jego praca”:

I miejsce – Maciej Nabiałczyk

II miejsce – Ola Pich, Paweł Dźbik,

III miejsce – Wojciech Nikiel

Wyróżnienie – Wiktoria Bazan, Patryk Celebański

 

 

 

Konkursy recytatorskie

 

Klasa

Konkurs międzyszkolny

Konkurs szkolny

Klasa I b –

Wychowawca mgr Małgorzata Malczyk

„Brzechwałki”:

wyróżnienie – Kamil Kościołek

 

„Chcę mówić pięknie”- konkurs logopedyczny:

wyróżnienie – Kamil Ciesielski

 

 

„Brzechwałki”- eliminacje:

I miejsce – Kamil Kościołek

II miejsce – Natalia Wodzisławska

 

Klasa II a –

Wychowawca

mgr Aleksandra Włodyka

 

„Brzechwałki”- eliminacje:

III miejsce – Zuzanna Wolska

 

Klasa II c –

Wychowawca

mgr Maryla Ogrodniczak

„Bezpiecznie poruszam się po drodze”:

I miejsce – Bartosz Leśnikowski

III miejsce – Mateusz Michalski

Wyróżnienie – Natalia Pluta

 

„Zwierzątko moim przyjacielem”:

I miejsce – Szymon Wąs

 

 

Klasa III a –

Wychowawca

mgr Alicja Małasiewicz

 

„Brzechwałki”- eliminacje:

II miejsce – Paulina Stala

 

 

 

Klasa II a zajęła I miejsce w Szkolnym Konkursie Czytelniczym w miesiącach: IX, X, XI