Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Piątek, 2018-10-19

Imieniny: Michaliny, Michala

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 2220463
  • Do końca roku: 73 dni
  • Do wakacji: 245 dni

Osiągnięcia uczniów klas 0-III w roku szkolnym 2007-2008 - II półrocze

SUKCESY UCZNIÓW - SEMESTR II
KLASA 0 a - mgr Aneta Małek
Konkursy szkolne:
1. Konkurs Plastyczny : ,,Projekt karty Wielkanocnej”
I miejsce – Kamila Wieczorek
2. Konkurs Plastyczny : ,,Ziemia - nasza planeta”
II miejsce – Kamila Wieczorek
Wyróżnienie – Jakub Wieczorek
Konkursy międzyszkolne:
3. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Zdrowe środowisko – zdrowy człowiek"
II miejsce – Natalia Grzyb
4. VII Edycja Turnieju Gier i Zabaw Ruchowych dla Dzieci Sześcioletnich .
II miejsce – Eryk Gajda, Jakub Wieczorek, Martyna Biela, Sandra Ryszczyk

KLASA 0 b – mgr Wiesława Kurowska
Konkursy szkolne:
1. Konkurs Plastyczny : ,,Stroik Wielkanocny”
I miejsce – Martyna Ujma
2. Konkurs Plastyczny : ,,Projekt karty Wielkanocnej”
I miejsce – Wiktoria Klatka
3. Konkurs Plastyczny : ,,Ziemia - nasza planeta”
I miejsce – Patrycja Jędrczak
II miejsce – Wiktoria Klatka
Wyróżnienie – Marta Brzeska
Konkursy międzyszkolne :
4. VII Edycja Turnieju Gier i Zabaw Ruchowych dla Dzieci Sześcioletnich .
II miejsce – Dawid Turek, Filip Garbaciak, Michał Pituła, Wiktoria Klatka, Weronika Wróż
5. V Edycja Międzyszkolnego Konkursu Piosenki o Tematyce Przyrodniczej : ,,Żyj z przyrodą w zgodzie”
I miejsce – Liwia Rogula
II miejsce – Joanna Ociepa
6. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Zdrowe środowisko – zdrowy człowiek”
I miejsce – Ewelina Rybak
III miejsce – Iwona Walachniewicz

KLASA I a – mgr Alicja Małasiewicz
Konkursy szkolne:
1. Konkurs Plastyczny: ,,Krew darem życia”
III miejsce – Paulina Stala
Wyróżnienie – Maja Nowakowska
2. Konkurs Plastyczny : ,,Ziemia – nasza planeta”
II miejsce – Adrian Ciszewski

KLASA I b – mgr Marta Kokot
Konkursy szkolne:
1. Konkurs Plastyczny : ,,Projekt karty Wielkanocnej”
I miejsce – Olga Kwiendacz
II miejsce – Natalia Grzybek
2. Konkurs Plastyczny : ,,Krew darem życia”
II miejsce – Natalia Grzybek
III miejsce – Seweryn Jasak
3. Konkurs Biblioteczny : ,,Moja pierwsza książka z biblioteki”
I miejsce – Olga Kwiendacz
II miejsce – Dominika Sadowska

KLASA I c - mgr Ewa Toll
Konkursy szkolne:
1. Konkurs Plastyczny: ,,Projekt karty Wielkanocnej”
I miejsce – Magdalena Mikulska
I miejsce – Wiktoria Skowron
III miejsce – Joanna Szałkowska
Wyróżnienie – Agnieszka Laska
2. Konkurs Plastyczny : ,,Krew darem życia”
I miejsce – Agnieszka Laska
III miejsce – Julia Góral
3. Konkurs Plastyczny : ,,Ziemia – nasza planeta”
I miejsce – Patryk Celebański
III miejsce – Joanna Szałkowska
Wyróżnienie – Wiktoria Skowron
Konkursy międzyszkolne:
4. V Edycja Międzyszkolnego Konkursu Piosenki o Tematyce Przyrodniczej : ,,Żyj z przyrodą w zgodzie”
II miejsce - Natalia Stolarska, Julia Góral, Joanna Szałkowska

KLASA II a – mgr Anna Świtała
Konkursy szkolne:
1. Konkurs Plastyczny : ,,Projekt karty Wielkanocnej”
I miejsce – Karolina Mączka
II miejsce – Julia Rapak
2. Konkurs Plastyczny : ,,Stroik Wielkanocny”
II miejsce – Aleksander Gonder
II miejsce – Karolina Mączka
II miejsce – Pamela Rak
II miejsce – Julia Rapak
III miejsce – Beata Krawczyk
3. Konkurs Plastyczny : ,,Krew darem życia”
III miejsce – Aleksander Gonder
Wyróżnienie – Julia Rapak
Konkursy międzynarodowe:
4. Międzynarodowy Konkurs : ,,Kangur matematyczny”
Łukasz Urbaniak – 58 pkt.
Sebastian Badowski – 48 pkt.
Paulina Gwazda – 43 pkt.
Beata Krawczyk – 38 pkt.

KLASA II b – mgr Joanna Łabusiewicz - Florian
Konkursy szkolne:
1. Konkurs Plastyczny : ,,Krew darem życia”
I miejsce – Anna Łysik
II miejsce – Daniel Wodzisławski
Wyróżnienie – Daria Konarska
Wyróżnienie – Daniel Bednarek
2. Konkurs Plastyczny : ,,Ziemia – nasza planeta”
I miejsce – Antoni Prus
II miejsce – Anna Łysik
Wyróżnienie – Filip Kobyłkiewicz
Konkursy międzyszkolne:
3. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Zdrowe środowisko- zdrowy człowiek”
I miejsce – Daniel Wodzisławski
4. VII Otwarte Mistrzostwa Częstochowy w Judo
I miejsce – Antoni Prus

KLASA II c – mgr Elżbieta Borkowska
Konkursy szkolne:
1. Konkurs Plastyczny : ,,Stroik Wielkanocny”
I miejsce – Maciej Smoląg
2. Konkurs Plastyczny : ,,Projekt karty Wielkanocnej”
I miejsce – Artur Pasieka
3. Konkurs Plastyczny : ,,Ziemia – nasza planeta”
III miejsce – Karina Gajda
4. Konkurs Plastyczny : ,,Krew darem życia”
II miejsce - Dominika Nowak
Konkursy międzyszkolne:
5. II Międzyszkolny Konkurs Plastyczny: ,,W poszukiwaniu wiosny”
Wyróżnienie : Kamil Strzelecki
Wyróżnienie : Krzysztof Brzozowicz
6. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny : ,,Zdrowe środowisko – zdrowy człowiek”
III miejsce – Artur Pasieka
7. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny : ,,Cała łąka dla mamy”
I miejsce – Karolina Gajda
Wyróżnienie – Dominika Nowak
Konkursy ogólnopolskie :
8. IX Ogólnopolski Konkurs Plastyczno – Literacki
Wyróżnienie : Maciej Smoląg
Wyróżnienie : Szymon Zawierucha
9. Ogólnopolski Turniej Judo
III miejsce – Krzysztof Brzozowicz

KLASA III a – mgr Jolanta Starzyńska
Konkursy szkolne :
1. Konkurs Świetlicowy :,,Częstochowa moje miasto”
II miejsce – Piotr Bugała
2. Konkurs Plastyczny : ,,Projekt karty Wielkanocnej”
I miejsce – Laura Politańska
II miejsce – Olga Suwka
3. Konkurs Plastyczny : ,,Stroik Wielkanocny”
I miejsce – Olga Suwka
4. Konkurs Plastyczny : ,,Ziemia – nasza planeta”
I miejsce – Olga Suwka
Wyróżnienie – Laura Politańska
5. Konkurs Plastyczny : ,,Krew darem życia”
II miejsce – Klaudia Stempińska
III miejsce – Adam Serwiak
6. Konkurs Recytatorski jednego wiersza A. Mickiewicza ,,Przyjaciele”
II miejsce – Małgorzata Wojtania
III miejsce – Jan Siwierski
7. Turniej Wiedzy : ,,Władysław Sikorski – patron naszej szkoły”
I miejsce – klasa III a
Konkursy międzyszkolne :
8. V Edycja Międzyszkolnego Konkursu Piosenki o Tematyce Przyrodniczej : ,,Żyj z przyrodą w zgodzie”
II miejsce – Edyta Jakubowska

KLASA III b – mgr Aleksandra Włodyka
Konkursy szkolne :
1. Turniej Wiedzy: ,,Władysław Sikorski – patron naszej szkoły”
I miejsce – klasa III b
2. Konkurs Biblioteczny na największą ilość przeczytanych książek
I miejsce
3. Konkurs Recytatorski jednego wiersza A.Mickiewicza ,,Przyjaciele”
I miejsce – Jakub Tkacz
II miejsce – Luiza Jurczyńska
4. Konkurs Plastyczny : ,,Projekt karty Wielkanocnej”
I miejsce – Wiktoria Kuczyńska
II miejsce – Anna Kin
5. Konkurs Plastyczny : ,,Stroik Wielkanocny”
I miejsce – Agata Pacud
II miejsce – Kamil Krzystanek
III miejsce – Kuba Hajdas
6. Konkurs Plastyczny : ,,Krew darem życia”
III miejsce – Karolina Kostrzewa
Wyróżnienie – Tomasz Środa
7. Konkurs Plastyczny : ,,Ziemia – nasza planeta”
II miejsce – Anna Kin
8. Konkurs Ortograficzny dla klas III
II miejsce – Wicemistrz – Sebastian Jarząbek
Konkursy międzyszkolne :
9. V Edycja Międzyszkolnego Konkursu Piosenki o Tematyce Przyrodniczej : ,,Żyj z przyrodą w zgodzie”
Wyróżnienie – Luiza Jurczyńska
Wyróżnienie – Karolina Kostrzewa
Wyróżnienie – Anna Kin
10.Międzyszkolny Konkurs Matematyczny ,,Myślę i liczę”
I miejsce – Sebastian Jarząbek
11. V Międzyszkolna Mała Olimpiada Matematyczna
Wyróżnienie – Sebastian Jarząbek
12. VI Częstochowskie Spotkania z Piosenką : ,,Kolorowy mikrofon”
Wyróżnienie – Karolina Kostrzewa
Konkursy rejonowe :
13. Rejonowy Festiwal Piosenki Turystycznej – kategoria soliści
I miejsce – Karolina Kostrzewa
- kategoria zespół
II miejsce – Luiza Jurczyńska
II miejsce – Klaudia Górka
II miejsce – Anna Kin
II miejsce – Agata Pacud
Konkursy międzynarodowe :
14. Międzynarodowy Konkurs ,,Kangur matematyczny”
Wyróżnienie – Sebastian Jarząbek

KLASA III c – mgr Maria Ogrodniczak
Konkursy szkolne :
1. Konkurs Plastyczny :,,Projekt karty Wielkanocnej”
I miejsce – Kamila Wierzbicka
I miejsce – Maria Haduła
II miejsce – Wiktor Ryzop
II miejsce – Piotr Kowalczyk
II miejsce – Paulina Deska
III miejsce – Jakub Kościelniak
2. Konkurs Ortograficzny dla klas III
I miejsce – Magdalena Szewielewska
III miejsce – Michał Kawecki
III miejsce – Radosław Glanowski
3. Konkurs Recytatorski jednego wiersza Adama Mickiewicza ,,Przyjaciele”
III miejsce – Piotr Kozerski
Wyróżnienie – Radosław Glanowski
Wyróżnienie – Konrad Michalak
4. Konkurs Plastyczny : ,,Krew darem życia”
I miejsce – Kamila Wierzbicka
II miejsce – Mateusz Sadek
Wyróżnienie – Marta Jasińska
5. Konkurs Plastyczny : ,,Ziemia – nasza planeta”
I miejsce – Magdalena Szewielewska
I miejsce – Wiktor Ryzop
II miejsce – Paulina Deska
III miejsce – Paweł Janik
III miejsce – Mateusz Sadek
6. Turniej Wiedzy : ,,Władysław Sikorski – patron naszej szkoły”
I miejsce – klasa III c
Konkursy międzyszkolne:
7. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny dla uczniów klas 0- III ,,Moje miasto nocą”
II miejsce – Kamila Wierzbicka
8. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny : ,,Częstochowa – najciekawsze zabytki mojego miasta”
I miejsce – Magdalena Szewielewska
Wyróżnienie – Paulina Deska
9. XIII Konkurs Ortograficzny : ,,Z ortografią na Ty”
I miejsce – Magdalena Szewielewska
10. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny :,,Zdrowe środowisko – zdrowy człowiek”
II miejsce – Paulina Deska
III miejsce – Magdalena Szewielewska
11. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny :,,Cała łąka dla mamy”
Wyróżnienie – Mateusz Sadek
12. Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny :
Wyróżnienie – Radosław Glanowski
13. Konkurs Plastyczny na LOGO – Dzielnicy Północ
III miejsce – Michał Kawecki
14. Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny : ,,Dyktuś 2008”
II miejsce – Wicemistrz - Magdalena Szewielewska
15. V Edycja Międzyszkolnego Konkursu Piosenki o Tematyce Przyrodniczej : ,,Żyj z przyrodą w zgodzie”
II miejsce – Konrad Michalak
Wyróżnienie – Kinga Dziadynak
Wyróżnienie – Kamil Komendarczyk
16. Konkurs Biblioteczny na największą ilość przeczytanych książek .
II miejsce
Konkursy powiatowe :
17. III Powiatowy Konkurs Ekologiczny: ,,Drzewa i lasy - dobro nasze i przyszłych pokoleń”
Wyróżnienie – Kamila Wierzbicka
18. Konkurs Plastyczny : ,,Najpiękniejsze kamieniczki Częstochowy – Częstochowa to dobre miasto”
III miejsce – Mateusz Sadek
Konkursy ogólnopolskie :
19. X Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ,,tel. 112 – w trudnej sprawie nie używaj przy zabawie”
III miejsce – Magdalena Szewielewska
Konkursy międzynarodowe :
20. Międzynarodowy Konkurs ,,Kangur matematyczny”
Radosław Glanowski – 80,25 pkt.
Piotr Kozerski – 75 pkt.
Adam Kwiendacz – 65,75 pkt.