Chcę mówić pięknie

W tegorocznej edycji VIII Powiatowego Konkursu Logopedycznego „Chcę mówić pięknie”, który odbył się 17 listopada w Szkole Podstawowej nr 49 w Częstochowie naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Lena Sienkiewicz (I a) oraz Mateusz Czarnota (II d).

7-letnia Lenka zaprezentowała wiersz Jana Brzechwy „Kaczka dziwaczka”. Dziewczynka zachwyciła jury swoim występem oraz pięknym strojem. Zajęła I miejsce, pokonując wielu uczniów z innych szkół. Mateusz Czarnota również pięknie się zaprezentował, recytując wiersz Jana Brzechwy „Leń”. Po emocjach związanych z występem przyszedł czas na zabawy logopedyczne, a następnie na słodki poczęstunek i rozdanie nagród. Cieszy nas sukces naszych młodych artystów. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom!