Wtorek, 2024-05-14

Imieniny: Bonifacego, Julity

Zakończenie kampanii społecznej „Aktywna Wiosna”

27 września 2021 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Częstochowie odbyło się oficjalne podsumowanie Kampanii „Aktywna Wiosna” oraz rozdanie nagród zwycięzcom.

Głównym celem akcji było zachęcenie jak największej liczby uczniów, rodziców oraz pracowników szkół do zwiększenia aktywności fizycznej. Uczestnicy akcji, od marca 2021 r. otrzymywali punkty za ilość kilometrów, którą pokonali w drodze do oraz ze szkoły na rowerze, hulajnodze lub w stylu nordic walking. W kampanii wzięło udział około 1600 dzieci oraz prawie 400 pracowników. Uczennica naszej szkoły, Wiktoria Zych, zdobyła pierwsze miejsce w kategorii indywidualnej uczniów ilością 1550 pkt. Mamy również zwycięzcę w kategorii pracowników. Nauczyciel wychowania fizycznego, pan Mariusz Sędzielewski, zdobył pierwsze miejsce w kategorii indywidualnej pracowników ilością 1408 pkt. Gratulujemy zwycięzcom!