Zwykłe może być niezwykłe

W IX edycji Powiatowego Konkursu Fotograficznego „Zwykłe może być niezwykłe” zorganizowanego przez Zespół Szkół im. Bolesława Prusa w Częstochowie II miejsce zajął Bernard Bojur z pracą pt. „Mam orzecha”.

Wyróżnienia otrzymały Emilia Marchewka za zdjęcie „Rzepakiem w niebo”, Iga Mysłek za zdjęcie „Świecące drzewo”, Jagoda Lemańska za zdjęcie „Wybuch” oraz Łucja Wilk za zdjęcie „Wierzba od spodu”.
Ponadto do wystawy pokonkursowej oprócz zdjęć nagrodzonych i wyróżnionych zostały zakwalifikowane prace:
Beaty Kozieł „Spacer po drzewie”,
Bernarda Bojura „Motyl”,
Julii Sekret „Współczesny dinozaur”,
Karoliny Krawczyk „Księżyc nocą”,
Leny Parzyjagły „Tajemniczy ogród nocą”, „Srebrne niebo”,
Łucji Wilk „Oko wodne wśród gór”,
Adriana Ziółkowskiego „Samotne drzewo”, „W tle zachodu słońca".
Opiekunem uczniów była pani Bożena Górniak. Prezentację nagrodzonych zdjęć oraz wirtualną wystawę zdjęć zakwalifikowanych i nagrodzonych w IX edycji Powiatowego Konkursu Fotograficznego „Zwykłe może być niezwykłe” będzie można obejrzeć od 8 czerwca na stronie i FB szkoły: