XI Forum Edukacji Twórczej „EDU ART. OGRÓD SZTUKI”

Od 14 do 25 maja 2019 roku w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie można było oglądać wystawę prac plastycznych uczniów szkół, przedszkoli i placówek oświatowych naszego miasta i powiatu.

Po raz pierwszy na tej wystawie pojawiły się prace plastyczne uczniów naszej szkoły. Swoje prace zaprezentowali uczniowie klasy pierwszej i drugiej, uczęszczający na pozalekcyjne zajęcia plastyczne. Posługując się technikami: kolaż, malowanie na kleju, rysowanie pastelami na papierze ściernym oraz malowanie farbami plakatowymi, uczniowie zaprezentowali swoje plastyczne talenty i umiejętności pracownikom oświatowym naszego regionu i uczniom szkół odwiedzającym Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM”.