O miłości, która zwycięża wszystko

21 grudnia 2018 r. Szkolne Koło Teatralne, pod opieką Pana Wicedyrektora Tomasza Ociepy, zaprezentowało uczniom klas IV - VI sztukę z akcentami świątecznymi pt. „O miłości, która zwycięża wszystko". W przedstawieniu wystąpili uczniowie klas V a, V b, V c i V d.

Sztuka opowiada o miłosnych perypetiach księcia, który szuka wybranki swego serca poprzez biuro matrymonialne prowadzone przez dwa aniołki. W przedstawieniu pojawiły się postacie z różnych bajek, m.in.: Czerwony Kapturek, Kopciuszek, Księżniczka na ziarnku grochu, Królewna Śnieżka, Dziewczynka z zapałkami i Królowa Śniegu. Historia kończy się happy endem - książę odnajduje prawdziwą miłość.

Uczniowie z wielkim zainteresowaniem śledzili losy głównego bohatera, a grę aktorów, oprawę choreograficzną i muzyczną nagrodzili gromkimi brawami.