Triduum ku czci św. Stanisława Kostki

W dniach 16 -18 września 2018 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Triduum ku czci św. Stanisława Kostki - patrona dzieci, młodzieży i Polski.

Dni poświęcone świętemu rozpoczęły się w niedzielę, Mszą Świętą. W poniedziałek wiele radości i emocji przyniosły rozgrywki sportowe na szkolnym boisku. Rywalizacja grup w zmaganiach zręcznościowych, przeciąganiu liny, skakance, hula – hop oraz biegu na dystansie 60 m okazała się świetną zabawą, zarówno dla samych zawodników, jak i kibicujących. Triduum zakończyło się we wtorek Mszą Świętą, po której rozstrzygnięte zostały zmagania sportowe oraz konkurs plastyczny o św. Stanisławie Kostce. Zwycięzcy otrzymali drobne nagrody, a pozostali słodkie nagrody pocieszenia.