Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy

Uczniowie klasy II a zakończyli już udział w projekcie „Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy”. Przez prawie cztery miesiące uczestniczyli w dodatkowych zajęciach, na których bawili się, malowali, układali, wykorzystując własne talenty i zainteresowania. Korzystali przy tym z zestawu pomocy dydaktycznych, które otrzymała szkoła w ramach projektu.

Podsumowaniem ich pracy były zajęcia pokazowe, które odbyły się 16 grudnia 2009r. Uczestniczyła w nich p. dyrektor Małgorzata Płatek oraz rodzice uczniów. Dzieci podzielone na trzy zespoły rywalizowały ze sobą w turnieju „Kochamy zwierzęta”. Okazało się, że wspaniale radzą sobie we wszystkich konkurencjach.

Na zakończenie każdy uczeń otrzymał dyplom i pamiątkę – maskotkę projektu, myszkę – palcynkę.