Wielkanocne palmy

Wielkanocne palmy to w naszym kraju tradycja sięgająca XI wieku. W zależności od regionu, palmy różnią się wyglądem i techniką wykonania. Wielkością i różnorodnością wykorzystanych materiałów różniły się także przepiękne palmy uczniów naszej szkoły.

Największą i najpiękniejszą palmę, liczącą aż 3,07 metra wyłoniono w tegorocznym, rodzinnym konkursie na „Wielkanocną Palmę”. Spośród ponad 30 przepięknych palm, wybrane zostały 3 najpiękniejsze i 3 największe. Przyznano także wyróżnienia.

Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie ciekawych nagród odbyło się w naszym kościele w Niedzielę Palmową po Mszy Świętej o godzinie 15.00. Z drobnym upominkiem wrócili do domów wszyscy uczestnicy konkursu. Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!