Mistrz tabliczki mnożenia

30 września 2016 r. odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu matematycznego „MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA”. Wzięli w nim udział uczniowie klas III. Zadania były trudne, ale nasi matematycy poradzili sobie wyśmienicie, wykazując się doskonałą znajomością tabliczki mnożenia.

Mistrzynią tegorocznego konkursu i zdobywczynią złotego medalu została Julia Sekret z klasy III a, która otrzymała maksymalną ilość punktów. II miejsce i srebrny medal otrzymał Artur Patynowski z klasy III e, natomiast III miejsce i brązowy medal otrzymała Kinga Szydłowska, również z klasy III e. Każdy uczeń biorący udział w konkursie otrzymał pamiątkowy dyplom i słodki upominek. Organizatorkami konkursu były Panie Jolanta Trzepizur i Agnieszka Żebrowska.
                                                                                       Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.