Kiermasz Zdrowej Żywności

27 oraz 28 września 2016 r. w świetlicy szkolnej odbył się Kiermasz Zdrowej Żywności. Celem akcji było promowanie zdrowego odżywiania.

Każdy uczeń mógł skosztować zdrowych soków z pietruszki, marchewki, jabłek oraz pomarańczy. Były również sałatki warzywne i owocowe, twarożek, ciemne pieczywo, „kubeczki zdrowia” z różnymi gatunkami płatków i ziaren oraz wiele ciast z owocami, które zostały upieczone przez panie nauczycielki i rodziców. Największym powodzeniem cieszyły się galaretki o różnych smakach i bajecznych kolorach. Hitem kiermaszu okazały się gofry z serkiem i owocami. Oprócz tego, że było bardzo zdrowo i kolorowo, było też przepysznie! Jak zwykle nie zawiedli nasi rodzice, pomagając w organizacji tej wspaniałej imprezy, za co z całego serca dziękujemy! Mamy nadzieję, że tego typu przedsięwzięcia wpłyną pozytywnie na świadomość żywieniową naszych uczniów.