MasterChef w naszej szkole

„Żyj zdrowo i kolorowo” to hasło tygodnia, w którym panowały w szkole sałatki, surówki, owoce i pyszne soki. 23 maja 2016 r. klasy III a, III b i III c przystąpiły do konkursu kulinarnego „MasterChef”,  podczas którego w obecności komisji musiały wykonać sałatkę grecką według podanego przepisu.

Doskonale przygotowani reprezentanci poszczególnych klas wcielili się w role szefów kuchni i samodzielnie przygotowali sałatkę. Oprócz walorów smakowych komisja oceniała staranność wykonania, zgodność z przepisem oraz umiejętność zaprezentowania własnego produktu. Wszystkie klasy doskonale się przygotowały oraz świetnie się bawiły. Komisja w składzie: pani kucharka Aneta Sroka, pasjonatka gotowania - pani Beata Kamkow oraz uczniowie z Zespołu Szkół Gastronomicznych - Karol Ledwoń i Adrian Tarnowski jednogłośnie orzekli, że wszystkie klasy otrzymują puchar i tytuł „MasterChef”.