Powiatowy Konkurs Kaligraficzny

31 maja 2016 r. w naszej szkole odbył  się Powiatowy Konkurs Kaligraficzny „MISTRZ  KALIGRAFII KLASY I, II, III”. Celem konkursu było rozpowszechnianie wśród uczniów sztuki kaligrafii, czyli pięknego pisania, rozwijanie wrażliwości na piękno języka ojczystego, kształtowanie charakteru – wyrabianie cierpliwości i dokładności, rozwijanie zainteresowań i talentów uczniów, a także integracja różnych środowisk szkolnych.

Do konkursu zgłosiło się 109 uczniów z 14 szkół. Wręczenie dyplomów oraz medali odbyło się 8 czerwca 2016 r. Wszystkim uczniom nagrodzonym i biorącym udział w konkursie gratulujemy i zapraszamy do udziału w przyszłym roku. Serdeczne podziękowania kierujemy do nauczycieli, którzy przygotowywali uczniów do konkursu.

Organizatorkami konkursu były panie: Jolanta Trzepizur, Iwona Wałęska, Małgorzata Malczyk oraz Agnieszka Żebrowska.