Dzień Rodziny na sportowo

2 czerwca 2016 r. uczniowie klasy I b zaprosili swoich rodziców do zmagań sportowych w Rodzinnej Olimpiadzie Sportowej po hasłem „Baw się zdrowo na sportowo”.

W zawodach współzawodniczyły ze sobą trzy drużyny. Wszystkie konkurencje odbyły się z zachowaniem szczególnej ostrożności, zasad zdrowej rywalizacji oraz dobrego humoru. Uczestnicy olimpiady świetnie się bawili i angażowali się z całych sił w zawody sportowe. Wygrały wszystkie drużyny. Na koniec spotkania rodzice relaksowali się w ćwiczeniach ze swoimi dziećmi według metody Weroniki Sherborn. „Przytulańcom” i „głaskańcom” nie było końca. Na zakończenie spotkania dzieci wręczyły swoim rodzicom samodzielnie wykonane złote medale z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty. Organizatorem olimpiady była wychowawczyni klasy I b, pani Małgorzata Malczyk.