Nasza uczennica laureatką Nagrody Prezydenta Miasta

1 czerwca 2016 r. w Miejskim Domu Kultury w Częstochowie odbyła się uroczysta Gala Laureatów Nagród Prezydenta Miasta dla Uczniów Szczególnie Uzdolnionych. Nagrodzeni zostali laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Wśród 14 laureatów Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego i Matematyki znalazła się uczennica naszej szkoły, Marta Walczak (V b).

Marta otrzymała list gratulacyjny z rąk Prezydenta Miasta Częstochowy - Pana Krzysztofa Matyjaszczyka, Przewodniczącego Rady Miasta Częstochowy - Pana Zdzisława Wolskiego oraz Naczelnika Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Częstochowy - Pani Magdaleny Dębskiej. Gratulujemy Marcie, nauczycielom oraz rodzicom uczennicy tak zaszczytnego tytułu.