Odpoczywamy bezpiecznie

10 lutego 2016 r. w naszej szkole odbyła się prelekcja na temat bezpieczeństwa w trakcie ferii zimowych. Pan Policjant przypomniał uczniom klas I i II zasady, które obowiązują podczas zimowego wypoczynku.

Poruszane były tematy związane z korzystaniem z lodowisk oraz bezpiecznej zabawy na sankach. W ramach prelekcji Pan Policjant przypomniał o konieczności przestrzegania przepisów ruchu drogowego. Zwrócił również uwagę na kwestię widoczności dzieci po zmierzchu. W dniu prelekcji zostały rozdane przez naszego gościa dyplomy i nagrody dla uczniów, którzy wzięli udział w konkursie „Bezpieczne zabawy zimowe”. Na zakończenie spotkania uczniowie wręczyli kwiaty wraz z podziękowaniami za wspaniałą prelekcję na ręce sierżanta sztabowego, Pana Roberta Tamy z Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie. Podziękowania za zorganizowanie spotkania oraz konkursu „Bezpieczne zabawy zimowe” należą się również Paniom: Jolancie Trzepizur, Marii Ogrodniczak, Agnieszce Żebrowskiej. Życzymy Wszystkim zdrowych i bezpiecznych ferii.