Sąd nad papierosem

11 lutego 2016 r. w ramach realizowanego w naszej szkole programu antynikotynowego odbyło się przedstawienie pt. „Sąd nad papierosem”. W przedstawieniu brali udział uczniowie klasy V a, pod opieką Pani Iwony Wałęskiej i Pani Jolanty Trzepizur.

Celem przedstawienia było ukazanie szkodliwości palenia papierosów i negatywnego wpływu nikotyny na zdrowie człowieka. Całość inscenizacji rozegrała się w sądzie, gdzie papieros uzyskał wyrok za wszystkie szkody i choroby, jakie niosło za sobą jego palenie. Mimo, że obrońca stanowczo bronił papierosa, oskarżony został skazany na potępienie. Uczniowie z klas III, IV oraz V z zainteresowaniem obejrzeli widowisko. Po przedstawieniu można było obejrzeć również plakaty antynikotynowe wykonane przez uczniów naszej szkoły. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w przedstawieniu.