Przygoda w Castoramie

17 września 2015 r. uczniowie klasy II c wzięli udział w warsztatach MAJSTERKOWO zorganizowanych przez sieć sklepów CASTORAMA. Na miejscu powitała nas pracująca w sklepie, sympatyczna pani Kasia.

Po krótkim instruktażu i założeniu firmowych fartuchów wszyscy uczniowie ochoczo przystąpili do pracy. Celem zajęć było samodzielne złożenie z części drewnianego wieszaka na kubki. Nie była to łatwa praca. Należało wykazać się wieloma manualnymi zdolnościami, łącznie z umiejętnością posługiwania się młotkiem. Co ciekawe nikt nie narzekał na zmęczenie, bo efekty było widać z minuty na minutę. Na koniec każdy z majsterkowiczów dumnie zaprezentował swoje dzieło. Niektórzy ozdobili pracę według własnego pomysłu. Dwie godziny warsztatów minęły bardzo szybko i trzeba było jechać do szkoły. Za rok wrócimy tu jednak na pewno!