W naszych klasach powiało wiosną i ociepliło latem

Otwierając się na propozycje uczniów Samorząd Uczniowski zorganizował akcję ukwiecania sal lekcyjnych. W ramach tej akcji urządzono konkurs „Na najpiękniej ukwieconą klasę w szkole”.

Do zadania uczniowie mieli wykorzystać proste materiały plastyczne takie jak: papier kolorowy, różnobarwna bibuła, itp. Większość klas bardzo chętnie i z dużym zaangażowaniem odpowiedziała na apel Samorządu Uczniowskiego. W klasach rozkwitły kolorowe kwiaty i od razu ociepliła się atmosfera przypominając o zbliżającym się lecie. Laureatami konkursu zostali:

• uczniowie klas Ia, Ib, Ic, I d, I e, IIa, IIb, IIc, IIIa, IIIb, IIIc
  • uczniowie klas Va, VIb, VIc

Do zabawy włączyły się również nasze najmłodsze dzieci z oddziału przedszkolnego. Prezentujemy najpiękniej udekorowane sale. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i twórcze pomysły w dekorowaniu sal. Brawo!!!

Samorząd Uczniowski i opiekunowie, nauczycielki:
Małgorzata Malczyk, Joanna Łabusiewicz, Małgorzata Turlejska i Dorota Kasprzyk.