Środa, 2024-05-15

Imieniny: Dionizego, Nadziei

Dzień Mamy i Taty w klasie I c

26 maja 2015 r. uczniowie klasy I c świętowali Dzień Mamy i Taty. Nie zabrakło oczywiście pięknych wierszy, szczerych życzeń i wzruszających piosenek, a nawet mini popisu tanecznego.

Głównym punktem uroczystości było jednak przedstawienie, w którym dzieci wykazały się talentami aktorskimi. Dziewczynki wcieliły się w role zwierzątek - mam poszukujących swoich pociech. Chłopcy zaś uspokajali zdenerwowane mamy. Oczywiście na koniec wszystkie dzieci się odnalazły. Występ był atrakcyjny także dzięki ciekawym strojom przygotowanym przez wspaniałych rodziców. W podzięce za opiekę i wychowanie mamusie i tatusiowie zostali obdarowani samodzielnie wykonanymi kwiatami i laurkami. Dzieci do uroczystości przygotowała wychowawczyni, pani Aleksandra Włodyka.