Środa, 2024-05-15

Imieniny: Dionizego, Nadziei

Dzień Rodziny na sportowo

Dnia 27 maja 2015 r. uczniowie klasy III c zaprosili swoich rodziców do zmagań sportowych w Rodzinnej Olimpiadzie Sportowej po hasłem „Baw się zdrowo na sportowo”.

W zabawach sportowych uczestniczyły dzieci wraz ze swoimi rodzicami. Współzawodniczyły ze sobą drużyny „Kilerów”, „Pomarańczka”, „Tytanic” i „Debeściaki”. W kolejnych konkurencjach sportowych zmagali się rodzice współpracując ze swoimi dziećmi. Wszystko z zachowaniem szczególnej ostrożności, zasad zdrowej rywalizacji fair- play oraz dobrego humoru. Wszyscy świetnie się bawili i angażowali z całych sił w zawody sportowe. W olimpiadzie wygrały drużyny „Kilerów” i „Debeściaków” uzyskując po 17 punktów. Na drugim miejscu uplasowały się drużyny „Pomarańczka” i „Tytanic” uzyskując po 14 punktów. Ale nie wyniki były najważniejsze, tylko świetna zabawa. Na koniec spotkania zawodnicy-rodzice relaksowali się w ćwiczeniach ze swoimi dziećmi wg metody Weroniki Sherborn. Przytulańcom i głaskańcom nie było końca. Na zakończenie spotkania dzieci wręczyły swoim rodzicom samodzielne wykonane prezenty z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty. Organizatorem olimpiady była wychowawczyni klasy III c, pani Małgorzata Malczyk.