Uczniowskie zdjęcia z pupilem

8 maja 2015 r., został rozstrzygnięty w SP nr 50 Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny „Mój pupil”. Choć konkurs przeprowadzany jest w naszej szkole od wielu lat, to jednak cieszy się popularnością. Zawsze znajdzie się wielu uczniów szkół podstawowych, którzy chętnie przygotowują do publikacji zdjęcia swoich milusińskich.

W tym roku ponad pięćdziesiąt osób zapragnęło pochwalić się pupilem. Każdy uczestnik przygotował wyjątkową fotkę swojego „ słodziaka” w pięknej ramce czy oprawie plastycznej. Wspaniałe pupile zostały przedstawione podczas zabaw, spacerów, relaksu, posiłku lub w śmiesznych i nietypowych pozycjach. Rozsądni właściciele pupili udzieli podczas prezentowania swoich prac wiele cennych wskazówek, rad i ostrzeżeń, o których trzeba pamiętać zanim podejmie się decyzję o adopcji, przysposobieniu jakiegokolwiek stworzenia.  – Pies, kot, chomik to nie zabawki, to żywe istoty – mówił Oluś z klasy Ic, - chcąc żyć ze zwierzęciem musimy nauczyć się odpowiedzialności, dobrze opiekować się nimi.  – Nasze życie, jeśli mamy np. psa zmienia się na kilkanaście lat – dodała Gosia z klasy IIIb, - bo nie będziemy się wysypiać do 10 czy 11 godziny, bo musimy rano wyjść z nim na spacer. – Opiekując się zwierzątkiem, mam pamiętać o tym, że nie jest to gadżet, który ma służyć mi na chwilę, dla przyjemności – podsumowała Zuzia z klasy Ia, laureatka I miejsca. Za udział i zaangażowanie w konkursie fotograficznym dziękują organizatorki, panie: Maria Ogrodniczak, Aleksandra Słaby i Elżbieta Borkowska-Rutkowska.

Poniżej lista osób nagrodzonych oraz galeria zdjęć.

1. Zuzanna Paluch-I a

2. Aleksander Wojtyra-I c