Klasa I c w przychodni stomatologicznej

23 lutego 2015 r. uczniowie klasy I c wraz z wychowawczynią, panią Aleksandrą Włodyką byli gośćmi niezwykłej przychodni stomatologicznej „Dentaria”. To miejsce okazuje się być bardzo przyjazne dzieciom. Mogą tu bowiem zdobyć wiele ciekawych i pożytecznych wiadomości na temat higieny jamy ustnej.

Dzieci z klasy I c wysłuchały z zaciekawieniem prelekcji i pokazu właściwego mycia zębów. Niektóre z nich mogły poćwiczyć tę umiejętność na modelu. Potem każde z nich usiadło na fotelu, a miłe panie dentystki sprawdzały stan ich zębów. Uczniowie byli bardzo dzielni, więc w nagrodę wszyscy za przegląd zdrowotny zębów dostali dyplomy. Na tym nie skończyły się atrakcje w „Dentarii”. Dla uprzyjemnienia pobytu maluchy przyjrzały się mieszkającym tu zwierzętom: królikom, żółwiowi i rybkom, chętnie też rysowały i oglądały bajki.