Przedszkolaki wspominają…

Na progu nowego roku kalendarzowego 2015 w paletę wydarzeń w życiu klasowym naszych przedszkolaków zostały wpisane: Dzień Babci i Dziadka oraz bal karnawałowy.

Dnia 22 stycznia dzieci do oddziału przedszkolnego zaprosiły kochane babcie i dziadków. Przygotowały na tę okazję występ, wiersze i piosenki. Niejednej babci i dziadkowi łezka zakręciła się w oku. To były naprawdę wyjątkowe chwile. Po występie artystycznym dzieci, chcąc sprawić swoim dziadkom jeszcze większą radość, obdarowywały ich upominkami, które wcześniej samodzielnie wykonały dla nich w szkole. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków. A za tydzień kolejne wydarzenie w oddziale przedszkolnym. Na ten dzień najmłodsi czekali z niecierpliwością. Dlaczego? 29 stycznia został zaplanowany bal karnawałowy. Przedszkolaki już nie mogły się doczekać, aby zaprezentować swoje przepiękne stroje specjalnie szykowane na ten bal. Wśród uczestników zabawy były wróżki, księżniczki i rycerze, ale również nie zabrakło też piratów, indianina, supermena, policjanta oraz wielu barwnych egzotycznych postaci. W przerwie między tańcami i różnymi zabawami dzieci miały czas na słodki poczęstunek. Była też okazja do wykonania sobie zdjęć w karnawałowych przebraniach.