Wtorek, 2024-05-14

Imieniny: Bonifacego, Julity

„Hej kolęda, kolęda...”

Czwarty Zimowy Festiwal Talentów Muzycznych „Hej kolęda, kolęda...” przeszedł do historii naszej szkoły.

23 stycznia 2015 r. dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz klas I - III wyśpiewały w kolędach i pastorałkach swoje wokalne i aktorskie talenty. W festiwalu wzięli udział uczniowie naszej szkoły, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 z opiekunem, panią Anną Stochel oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 48 z opiekunem, panią Agatą Słotwińską. Było świątecznie i nastrojowo. Po prezentacji muzycznych talentów komisja sędziowska miała niełatwe zadanie z wyborem zwycięzców. Festiwal z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem, a talentów przybywa. Organizatorki festiwalu, panie: Małgorzata Malczyk, Joanna Łabusiewicz oraz Alina Bednarz zapraszają do udziału za rok.

Lista nagrodzonych dzieci:

I miejsce: