Dzień Babci i Dzień Dziadka w klasie I e

Styczeń jest miesiącem, który najczęściej kojarzy się z zimnem, szybko zapadającym zmrokiem i brakiem słońca. Są jednak w nim dwa wyjątkowe dni... Dzień Babci i Dzień Dziadka obchodzone 21 i 22 stycznia. Te dni są szczególne dla dzieci, które z całych sił starają się okazać swą wdzięczność za trud, który babcie i dziadkowie wkładają w opiekę nad nimi. Są również szczególne dla wszystkich dziadków i babć, które w tych dniach otrzymują od swych wnucząt coś niepowtarzalnego. Dzięki takim chwilom, choć na krótki czas mogą zapomnieć o troskach dnia codziennego.

W klasie I e taki dzień odbył się 22 stycznia 2015 r. Uczniowie wraz z wychowawczynią, panią Elżbietą Moryń uroczyście powitali przybyłych gości. Chwilę później odbyło się przedstawienie przygotowane specjalnie na ten dzień przez uczniów klasy. Nie zabrakło również piosenek o wyjątkowych i jedynych babciach i dziadkach oraz wesołego rock & roll’a zatańczonego przez dzieci. Na zakończenie uczniowie obdarowali gości upominkami, które sami przygotowali specjalnie na ten dzień.