Szkolna dyskoteka

Pierwsza w tym roku szkolnym dyskoteka dla klas III - VI odbyła się w czwartek 23 października 2014 r. w łączniku obok sklepiku szkolnego.

Przyszło wielu uczniów, szczególnie z czwartych i piątych klas. Wszyscy obecni tańczyli w rytm najnowszych przebojów. Podczas imprezy odbył się konkus taneczny. Każdy uczestnik konkursu musiał zaprezentować własny układ taneczny do piosenki Cleo i Donatana  ,,My Słowianie". Decyzją jury wygrała Alicja Gajosek z klasy 5b. Swój talent taneczny mógł jednak zaprezentować każdy, tańcząc na szkolnym parkiecie. Dyskoteka była udana i bardzo wesoła.

Aleksandra Szymanek (klasa 5 a)