Pożegnania nadszedł czas

27 czerwca 2014 r. odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego. Z tej okazji na sali gimnastycznej odbyły się dwie akademie: jedna dla klas I - III i druga dla klas IV - VI.

Najpierw Pan Dyrektor wręczył uczniom wyróżniającym się w nauce i zachowaniu świadectwa, narody książkowe oraz dyplomy. Następnie odbyła się część artystyczna, przygotowana przez uczniów klasy II c i III b (dla klas młodszych) oraz przez uczniów klasy V c i VI c (dla klas starszych). Zakończenie roku było bardzo emocjonujące, szczególnie dla uczniów klas III, którzy od dzisiaj zaliczać się będą w poczet uczniów klas starszych oraz dla uczniów klas VI, kórzy dziś stali się absolwentami naszej szkoły. Przed nami dwa miesiące wakacji, a potem? Kolejny rok szkolny. Do zobaczenia we wrześniu!