Rajd "Wiośnie na spotkanie"

23 marca 2024 r. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami wyruszyli na rajd pieszy "Wiośnie na spotkanie".

Trasa marszu była następująca: ul. Głogowa - ul. Morska - ul. Prędziszów - Górka Kokosówka - ul. Hektarowa - Przeprośna Górka - ul. Krańcowa - ul. Skalna. Meta rajdu znajdowała się w Szkole Podstawowej nr 27 w dzielnicy Mirów, przy ulicy Rozdolnej 5.

Wędrowcy odnaleźli wiosnę - kryła się w pięknej, słonecznej pogodzie, w zielonym mchu i wśród sasanek.

Na mecie uczestnicy rajdu mieli zapewniony pyszny poczęstunek - porcję kiełbaski z pieczywem i herbatą. Mogli także wziąć udział w różnorodnych konkursach. To był wspaniały dzień i piękna wycieczka!

Opiekę nad uczniami sprawowały panie: Marta Traczyńska - opiekunka Koła Turystycznego, Aleksandra Matląg-Ziętek, Joanna Zych oraz Ewa Zyngier.