• Odwiedziło nas: 6481923

Uwaga - konkurs!

Zachęcamy wszystkich uczniów z klas IV - VIII do wzięcia udziału w szkolnym konkursie plastyczno-graficznym pt. Wypromuj SP 50!".

I. ORGANIZATOR

Szkoła Podstawowa nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Częstochowie

Koordynatorzy konkursu: Małgorzata Gracka-Wesołek, Ewa Zyngier, Marta Golc, Elżbieta Wagner

II. ZADANIE KONKURSOWE

Konkurs adresowany jest do uczniów klas IV - VIII i podzielony jest na dwie kategorie:

- Klasy IV - VI

Temat pracy: Projekt plastyczny zakładki do książki, promującej Szkołę Podstawową nr 50, w szczególności jej wartości zawarte w statucie szkoły.

Format: 18 X 6 cm, dwustronna

Technika: farby, kredki, mazaki.

Zakładka powinna zawierać krótki slogan reklamowy.

- Klasy VII - VIII

Temat pracy: Projekt muralu, promującego Szkołę Podstawową nr 50, w szczególności jej wartości zawarte w statucie szkoły.

Projekt, w dowolnym programie graficznym, powinien być wykonany w układzie panoramicznym (poziomym), ponieważ zostanie umieszczony na długim, wąskim murku, znajdującym się nad wejściem głównym do szatni.

Powinien zawierać krótki slogan reklamowy, bądź krótką dewizę szkoły.

III. CELE KONKURSU

● utożsamianie się ze społecznością szkolną

● rozwijanie kreatywności i umiejętności projektowania produktów reklamowych

● rozwijanie umiejętności plastycznych i informatycznych

IV. CZAS TRWANIA I PRZEBIEG KONKURSU

Konkurs będzie trwał od 16 stycznia do 20 marca 2023 r. Jeden uczeń może zgłosić maksymalnie dwa projekty. Klasy młodsze oddają wykonane prace paniom Marcie Golc lub Ewie Zyngier, klasy starsze przesyłają projekty na adresy: m.gracka_wesolek@sp50.szkolnastrona.pl lub e.wagner@sp50.szkolnastrona.pl

Uczeń, przystępując do konkursu, zgadza się na wykorzystanie swoich danych osobowych oraz swojej pracy na potrzeby SP50, a także wyraża zgodę na opublikowanie swojego wizerunku na stronie szkolnej.

V. ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników odbędzie się na początku kwietnia. Laureaci konkursu zostaną o tym powiadomieni przez dziennik elektroniczny, a ich prace będą służyć promocji szkoły. Zwycięski mural zostanie umieszczony w wyznaczonym do tego miejscu.

W kategorii klas młodszych zostaną przyznane 3 nagrody główne i ewentualne wyróżnienia, w kategorii klas VII - VIII przewidziana jest jedna nagroda główna i ewentualne wyróżnienia.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!