Sukces w konkursie na spot edukacyjny w ramach akcji „Wirusoochrona”

Nasza szkoła zdobyła I miejsce w konkursie na 30 sekundowy spot edukacyjny w ramach Wojewódzkiej Akcji informacyjno-edukacyjnej pt. „Wirusoochrona”. Organizatorem konkursu była Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Częstochowie.

Spot edukacyjny zachęcający do mycia rąk nagrała klasa III a z pomocą pani Agnieszki Żebrowskiej i pani Dagmary Strugały.

W nagrodę nasza szkoła zostanie wyposażona w profesjonalny zestaw do mycia rąk oraz stanie się ambasadorem prawidłowego mycia rąk w powiecie i w województwie śląskim. Spot będzie stanowił materiał edukacyjny, który zostanie wykorzystany do realizacji Wojewódzkiej Akcji informacyjno-edukacyjnej pt. „Wirusoochrona”. Gratulujemy trzecioklasistom sukcesu!