Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

Sprzątanie cmentarza

Wolontariusze z naszej szkoły kolejny raz uczestniczyli w akcji sprzątania cmentarza Kule.

Zaopatrzeni w rękawiczki, worki i niezbędne narzędzia zadbali o to, by zapomniane przez wszystkich i otulone pożółkłymi liśćmi groby znowu były czyste i posprzątane. Na wielu mogiłach wolontariusze zapalili również znicze, które udało się zebrać podczas październikowej zbiórki Szkolnego Koła Wolontariatu.
Wolontariusze, którzy wzięli udział w akcji 24.10.2022 r. pod opieką s. Anety Kapłon i pani Beaty Oracz: Natalia Pasieka, Zuzanna Gądek, Lena Glińska, Justyna Ziemkowska, Natalia Drab, Iga Mazur, Marcelina Heine, Karol Heine, Bartosz Ziniel, Karol Piecuch, Aleksandra Bajerlajn, Nina Kardynał, Natalia Kościołek.
Wolontariusze, którzy wzięli udział w akcji 25.10.2022r. pod opieką pani Klaudii Godek i pani Joanny Zych: Marcel Sosnecki, Bartłomiej Wierzbicki, Bartosz Kunowski, Dominika Mszyca, Kacper Cierpiał, Zuzanna Bartosińska, Wiktoria Kisielewska, Weronika Muskała, Kinga Wór, Agata Stankow, Natalia Kowalczyk, Zuzanna Dróżdż, Dominik Wychowaniec. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom za udział w akcji.