Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Biegach Przełajowych

28 września 2022 r. w Częstochowie odbyły się zawody lekkoatletyczne Igrzyska Młodzieży Szkolnej powiatu grodzkiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Drużyny chłopców i dziewcząt zajęły trzecie miejsce i zakwalifikowały się do zawodów rejonowych.

Skład drużyny dziewcząt: Natalia Kowalczyk, Zuzanna Matuszewska, Agata Stankow, Aleksandra Bajerlajn, Maja Górska, Natalia Chłąd.

Skład drużyny chłopców: Marcel Sosnecki, Kamil Michalski, Karol Heine, Maciej Zarębski, Sebastian Pęcherski, Jan Wojcieszak, Antoni Ślemp, Karol Piecuch.

W tym samym dniu odbyły się także zawody lekkoatletyczne Igrzyska Dzieci powiatu grodzkiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych, podczas których drużyna dziewcząt zajęła piąte miejsce.

Dziewczęta reprezentowały: Natasza Grabara, Kalina Kiljańska, Anna Kucharska, Marta Kula, Lena Ławik, Natalia Muskała, Lena Nowak, Natalia Szymala.

Chłopców reprezentowali: Mateusz Bedlechowicz, Mikołaj Golis, Filip Janeczek, Igor Janoszka, Franciszek Łuć, Franciszek Maciążek, Szymon Sławeta, Mikołaj Stasiewicz.

Opiekunką uczniów była pani Barbara Sadowska.