Igrzyska Dzieci w czwórboju

W dniach 10 - 11 maja 2022 r. odbyły się Igrzyska Dzieci Powiatu Częstochowskiego w czwórboju lekkoatletycznym.

10 maja walczyły dziewczęta i zajęły drużynowo III miejsce. Dodatkowo Maja Siewierz uzyskała indywidualnie I miejsce w konkurencji rzut piłeczką palantową.
Skład drużyny: Weronika Mucha, Aleksandra Bajerlajn, Maja Górska, Maja Siewierz, Emilia Grabowska, Maja Zyzik, Natalia Pasieka.

11 maja walczyli chłopcy i drużynowo zajęli II miejsce. Ponadto Antoni Ślemp uzyskał indywidualnie III miejsce w konkurencji bieg na 1000 m, a Franciszek Łuć zdobył III miejsce w konkurencji skok w dal.
Skład drużyny: Sebastian Pęcherski, Jan Wojcieszak, Antoni Ślemp, Franciszek Łuć, Tomasz Rokoszewski, Mikołaj Golis, Piotr Łucki, Szymon Sławeta.

Uczniów do zawodów przygotowała pani Barbara Sadowska. Gratulujemy!