• Odwiedziło nas: 6420497

Igor z II b popisał się talentem

20 maja 2021 r. rozstrzygnięto piątą, jubileuszową edycję ogólnopolskiego konkursu literackiego dla uczniów szkół podstawowych „Popisz się talentem”.

Organizator konkursu - wydawnictwo Nowa Era - ogłosiło, że jednym z laureatów nagród głównych w kategorii klas I - IV został Igor Szałek z klasy II b. Opowiadanie Igora zostanie ogłoszone drukiem w październiku w postaci książki pokonkursowej.
Igor jest także laureatem nagrody głównej w kategorii wiekowej 9 -11 lat w ogólnopolskim konkursie na wiersz / życzenia dla mamy. Konkurs ten zorganizował Kutnowski Dom Kultury.
Jeśli chcecie poznać jeszcze jeden sukces Igora, zajrzyjcie do nowej książki J. Rowling (autorki serii o Harrym Potterze) pt. „Ikabog”. W polskiej wersji tej powieści znajdziecie piękne ilustracje wykonane przez uczniów z całej Polski. Jedną z wybranych ilustracji jest właśnie praca Igora. Gratulacje!