Sztafetowe Biegi Przełajowe

8 października 2020 r. odbyły się Miejskie Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Naszą szkołę reprezentowali:

- W KATEGORII MŁODZIEŻ SZKOLNA

Dziewczęta w składzie: Anna Michalska (8 c), Zofia Miarzyńska (8 c), Hanna Tomzik (7 d), Nicola Woźniak (7 e), Emilia Papińska (7 e), Wiktoria Rosińska (7 e).

Chłopcy w składzie: Jakub Papiński (7 e), Maksymilian Zielski (8 a), Marcel Kuczyński (8 c), Mateusz Rokoszewski (8 c), Maciej Szymanek (8 c), Patryk Matuszewski (7 e).

Dziewczęta biegły na dystansie 800 m, chłopcy na dystansie 1000 m.

DZIEWCZĘTA ZAJĘŁY III miejsce.

CHŁOPCY ZAJĘLI IV miejsce.

- W KATEGORII DZIECI

Dziewczęta w składzie: Natalia Kowalczyk (6 f), Zuzanna Matuszewska (6 f), Agata Stankow (6 f), Karolina Krawczyk (7 b), Oliwia Sączek (7 a), Kamila Glińska (7 c), Kinga Wór (6 d), Aleksandra Bajerlajn (6 b), Maja Górska (6 b).

Chłopcy w składzie: Marcel Sosnecki (6 f), Kamil Michalski (6 f), Bartłomiej Wierzbicki (6 f), Łukasz Sosnecki (6 e), Iwo Kępiński (6 c), Karol Sroka (6 c), Antoni Ślemp (6 b), Sebastian Pęcherski (6 a).

W tej kategorii dziewczęta i chłopcy mieli do pokonania dystans 800 m.

DZIEWCZĘTA ZAJĘŁY II miejsce.

CHŁOPCY ZAJĘLI VI miejsce.

Dziękujemy wszystkim za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Opiekunkami uczniów były panie Elżbieta Wagner i Barbara Sadowska.