Wręczenie nagród w Turnieju Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

W Urzędzie Miasta odbyło się podsumowanie IX Powiatowego Turnieju Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym.

Uczestniczyli w nim uczniowie szkół podstawowych z oddziałami gimnazjalnymi. Celem konkursu było przygotowanie do uczestnictwa w działaniach społeczeństwa obywatelskiego, pogłębienie wiedzy o lokalnym i regionalnym życiu społecznym oraz rozpowszechnienie wiedzy o samorządzie terytorialnym.

24 maja, podczas rozstrzygnięcia konkursu, laureaci odebrali nagrody z rąk zastępcy prezydenta Częstochowy, pana Ryszarda Stefaniaka.

I miejsce zajął zespół uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w składzie: Natalia Krakowian, Maciej Kołdej, Marta Walczak. Oopiekunem uczniów był pan Mariusz Gnieździłow.

Gratulujemy sukcesu!