Sukcesy dziewcząt w piłce siatkowej

W miesiącu marcu i kwietniu odbyło się rozstrzygnięcie rywalizacji dziewcząt w piłce siatkowej.

W Mistrzostwach Częstochowy Młodzieży nasza szkoła nasza reprezentacja wywalczyła VI miejsce. W zawodach wzięły udział dziewczęta z rocznika 2005, które rywalizowały między innymi z zespołami dziewcząt z rocznika 2003 i 2004.
Skład drużyny: Maja Bolesławska, Paulina Stefanek, Zuzanna Stefaniak, Amelia Tobiańska, Martyna Bedlechowicz, Aleksandra Kała, Natalia Janoszka, Julia Matuszak, Paulina Stankow, Anna Leszczyńska.

Drużyna dziewcząt reprezentująca naszą szkołę w Mistrzostwach Częstochowy Dzieci w mini piłce siatkowej zajęła w rozgrywkach III miejsce i stanęła na podium.
Skład drużyny: Małgorzata Mikulska, Julia Nowak, Nadia Maciążek, Patrycja Sadowska, Matylda Dąbrowska, Alicja Chrołowska, Zofia Miarzyńska, Nicola Gosińska, Zuzanna Nogal, Kinga Szydłowska, Agata Stankow, Natalia Kowalczyk.

Wszystkim dziewczętom składamy podziękowania i gratulujemy sportowej postawy. Opiekunem uczennic był pan Jacek Ostaszewski.