• Odwiedziło nas: 6422053

Sukcesy w biegach przełajowych

27 września 2018 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Zawody te odbyły się w formie drużynowej na dystansach:
- dziewczęta - 6 x 800 m.
- chłopcy -  6 x 1000 m.

W kategorii młodzież szkolna (uczniowie klas VII - VIII i oddziałów gimnazjalnych) startowała drużyna dziewcząt i chłopców. Drużynę dziewcząt  stanowiły: Zuzanna Stefanek, Paulina Stankow, Martyna Stawiarska, Aleksandra Chajduś, Julia Cieślak, Lena Kozak i Natalia Raźniak. Chłopców reprezentowali: Szymon Ociepa, Patryk Ratecki, Karol Kowalczyk, Kamil Brondel, Michał Śledź, Dominik Kostro, Michał Wicherek, Eryk Wieczorek. Obie sztafety ukończyły bieg na XI pozycji.

W kategorii dzieci (uczniowie klas IV – VI) również startowała drużyna dziewcząt i chłopców. Dziewczęta reprezentowały: Alicja Chrołowska, Karolina Krawczyk, Anna Michalska, Zofia Miarzynska, Nicola Gosińska, Wiktoria Rosińska, Emilia Papińska, Wiktoria Małolepsza, Matylda Dąbrowska, Nicola Woźniak. Drużynę chłopców stanowili: Dawid Predko, Tomasz Wożniak, Mateusz Rokoszewski, Marcel Kuczyński, Jakub Dziurski, Maksymilian Zielski, Oskar Zasępa.

Sztafeta chłopców ukończyła bieg na VII pozycji. Dziewczęta natomiast wywalczyły sobie miejsce na podium – ukończyły bieg na III pozycji i zakwalifikowały się do zawodów rejonowych. Wszystkim zawodnikom gratulujemy sportowej postawy. Opiekunem drużyn była pani Elżbieta Wagner.