Bella i Sebastian

6 czerwca 2018 r. klasa 1 b wybrała się do kina Cinema City na film ,,Bella i Sebastian - przyjaciele na całe życie".

Scenariusz filmu „Bella i Sebastian” powstał na podstawie powieści Cécile Aubry oraz serialu o tym samym tytule.
Bohater filmu – dwunastoletni Sebastian mieszka w wiosce z dziadkiem. Podczas wędrówki po górach chłopiec spotyka zaniedbanego, bezpańskiego psa. Sebastian i Bella, bo tak chłopiec nazwał czworonoga, powoli się zaprzyjaźniają.

W życiu Sebastiana nadchodzą wielkie zmiany. Angelina i Pierre, ojciec Sebastiana, biorą ślub. Sebastian jednak nawet nie chce o nich słyszeć! Pragnie tylko opiekować się Bellą i trójką jej szczeniaków, które tej zimy przyszły na świat. Nieoczekiwanie jednak psy znajdują się w wielkim niebezpieczeństwie. Zjawia się okrutny człowiek imieniem Joseph, który niegdyś był właścicielem Belli, i zamierza odzyskać owczarka i sprowadzić go tam, gdzie według niego jest jego miejsce: do klatki w swoim ogrodzie. By obronić Bellę i jej dzieci, Sebastian może liczyć tylko na własną odwagę...

„Bella i Sebastian” to piękna opowieść o przyjaźni, wierności, odwadze, poświęceniu i miłości. Polecamy!

Zdjęcie pochodzi ze strony https://multikino.pl/filmy/bella-i-sebastian-3.