Pieczenie ziemniaka

7 września 2017 r. uczniowie klas IV - VII uczestniczyli w 44 Złazie Turystycznym „Pieczenie ziemniaka”

Uczestnicy rajdu dzielnie pokonali 12-kilometrową trasę, która wiodła z Korwinowa do mety usytuowanej na terenie Suchego Zalewu w okolicach Rezerwatu Przyrodniczego „Sokole Góry”. Na mecie czekały na nich różne atrakcje i konkursy. Uczniowie klas IV (Julia Bogunia, Wiktoria Nowak, Karolina Krawczyk, Julia Sokolińska oraz Mateusz Szproncel) zajęli II miejsce w konkursie na największy worek zebranych po drodze śmieci. Nagrodą był słodki upominek. Po zjedzeniu przepysznej kiełbaski z ogniska, uczniowie zmęczeni, ale i szczęśliwi wrócili do szkoły. Dzieciom towarzyszyły nauczycielki: pani Ewa Zyngier, pani Ilona Walaszczyk, pani Marta Traczyńska oraz pani Barbara Sadowska. Następny rajd odbędzie się w sobotę 14 października. Czekamy na osoby lubiące bawić się na świeżym powietrzu.