Przygody Koziołka Matołka

7 czerwca 2017 r. w naszej szkole odbyło się przedstawienie teatralne z okazji Dnia Dziecka pt. „Bajkowe przygody Koziołka Matołka”.

Za sprawą głównego bohatera - Koziołka Matołka, publiczność mogła podróżować po całym świecie, odwiedzać kraje i poznawać ich mieszkańców. Idąc do Pacanowa, spotkaliśmy Muminki z dalekiej Finlandii, Smoka Wawelskiego i Krakowiankę, Jasia i Małgosię, Kubusia Puchatka i jego przyjaciół oraz Dobrą Wróżkę, która za sprawą czarów przeniosła wszystkich do krainy bajek. Uczniowie wykazali się niesamowitym talentem aktorskim, a ich stroje, śpiew i taniec zachwyciły wszystkich obecnych gości. Występ przygotowały dzieci ze szkolnego Teatrzyka Drugoklasisty oraz uczniowie klas II e i II b. Opiekunkami uczniów były Panie Agnieszka Żebrowska i Małgorzata Malczyk.