Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Czwartek, 2018-08-16

Imieniny: Joachima, Nory

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 2116103
  • Do końca roku: 137 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2017-2018 - II półrocze

Igrzyska Dzieci w Trójboju LA dziewcząt

III miejsce drużynowo – Julia Sekret, Oliwia Sączek, Karolina Krawczyk, Joanna Daroń, Nadia Czapla, Adrianna Ucieklak, Emilia Papińska, Karolina Szczepanek

Igrzyska Dzieci w Trójboju LA chłopców

V miejsce drużynowo – Mateusz Szproncel. Tomasz Woźniak, Borys Woźniak, Nicolas Tyszkowski, Artur Patynowski, Patryk Matuszewski, Bartłomiej Gust

Igrzyska Dzieci w czwórboju LA dziewcząt

V miejsce – Alicja Chrołowska, Anna Michalska, Julia Szewczyk, Matylda Dąbrowska, Amelia Paradowska, Zuzanna Stefaniak, Zofia Miarzyńska, Wiktoria Małolepsza

Igrzyska Dzieci w czwórboju LA chłopców – Awans do ½ Finału Mistrzostw Śląska

II miejsce – Mateusz Rokoszewski, Marcel Kuczyński, Jakub Dziurski, Olivier Mikuła, Eryk Wieczorek, Kamil Ziółkowski, Krzysztof Wolski, Karol Kowalczyk, Kacper Tabaka, Kamil Brondel

IV miejsce – Kamil Ziółkowski

Karol Kowalczyk – I miejsce w klasyfikacji indywidualnej w czwórboju LA, V miejsce w sztafecie 4 x 100 m oraz II miejsce indywidualnie w biegu na 60 m 

Halowe Zawody LA

VII miejsce drużynowo – Kamil Ziółkowski, Patryk Ratecki, Piotr Rakoczy, Michał Śledź, Michał Wicherek, Karol Kowalczyk

XII miejsce drużynowo – Amelia Paradowska, Matylda Dąbrowska, Daria Zużewicz, Alicja Chrołowska

Mistrzostwa klas IV - piłka nożna

III miejsce drużynowo – Maksymilian Szczerba, Mateusz Szproncel, Tomasz Woźniak, Marcel Sławuta, Wiktor Mateusiak, Dawid Predko, Kacper Wójcik 

Turniej z okazji wstąpienia Polski do Unii Europejskiej

III miejsce drużynowo – Tomasz Woźniak, Jakub Kalek, Borys Woźniak, Artur Patynowski, Nicolas Tyszkowski, Bernard Bojur, Maciej Szymanek, Mateusz Rokoszewski

Mistrzostwa Częstochowy w mini piłce siatkowej

III miejsce – Amelia Tobiańska, Maja Bolesławska, Zuzanna Stefaniak, Paulina Stefanek, Aleksandra Kała, Martyna Bedlechowicz, Nadia Maciążek, Natalia Janoszka, Małgorzata Mikulska, Anna Leszczyńska, Julia Nowak, Matylda Dąbrowska

Mistrzostwa Częstochowy w piłce siatkowej plażowej

I miejsce – Amelia Tobiańska, Zuzanna Stefaniak, Martyna Bedlechowicz

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego w rozgrywkach piłki ręcznej

VII miejsce – Mikołaj Matysiak, Michał Michalczyk, Marcin Stachurski, Michał Wicherek

Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora Szkoły podstawowej nr 31

IV miejsce – Oliwier Mikuła, Kamil Brondel, Krzysztof Wolski, Mateusz Rokoszewski, Borys Woźniak, Paweł Leśnikowski, Maciej Szymanek, Jakub Dziurski

Mistrzostwa Częstochowy w łyżwiarstwie szybkim

III miejsce indywidualnie i IV miejsce drużynowo – Amelia Tobianska

Mistrzostwa Częstochowy w tenisie stołowym

III miejsce drużynowo – Alicja Chrołowska, Julia Nowak