Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Piątek, 2018-10-19

Imieniny: Michaliny, Michala

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 2220407
  • Do końca roku: 73 dni
  • Do wakacji: 245 dni

Osiągnięcia uczniów klas I-III w roku szkolnym 2017-2018 - I półrocze

KLASA I A – mgr Aleksandra Włodyka

Konkursy szkolne:

Szkolny Konkurs Recytatorski ,,Wanda Chotomska dzieciom”

III miejsce - Maja Świtała

wyróżnienie - Lena Ławik

I miejsce w czytelnictwie klas I - III za listopad

Konkursy międzyszkolne:

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Choinka pełna cudów”

I miejsce - Lena Ławik

III miejsce - Szymon Sławeta

Międzyszkolny Konkurs Kolęd „Hej kolęda, kolęda...”

wyróżnienie - Maja Świtała

Konkursy powiatowe:

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Moja Kartka Bożonarodzeniowa”

I miejsce - Maja Świtała

II miejsce - Szymon Sławeta

III miejsce - Małgorzata Swoboda

KLASA I B - mgr Maria Ogrodniczak

Konkursy szkolne:

Szkolny Konkurs Recytatorski ,,Wanda Chotomska dzieciom”

wyróżnienie - Jan Bednarski                                                                             

Konkursy międzyszkolne:       

Międzyszkolny Konkurs Logopedyczno-Recytatorski ,,Chcę mówić pięknie”             

III miejsce - Antonina Kała

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Zakładka do książki”

I miejsce - Dawid Majewski

Międzyszkolny Konkurs Kolęd „Hej kolęda, kolęda...”

wyróżnienie - Zofia Kuzar

Konkursy powiatowe:

Powiatowy Konkurs Recytatorski ,,Jesień w poezji”

I miejsce - Piotr Łucki

Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,Kartka Bożonarodzeniowa”

I miejsce - Jan Bednarski

I miejsce - Matteo Bonacina

I miejsce - Zofia Kuzar

II miejsce - Piotr Łucki

II miejsce - Dawid Majewski

II miejsce - Nina Pyrkosz

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Uroki zimy – wycinanka”

II miejsce - Igor Janoszka

KLASA I C – mgr Joanna Łabusiewicz

Brak sukcesów

KLASA II A – mgr Marta Kokot

Konkursy szkolne:

Konkurs Świetlicowy „Jesień plastycznie opowiedziana”

wyróżnienie - Michał Policiński

Szkolny Konkurs Plastyczny „Ozdoba choinkowa”

wyróżnienie - Blanka Krajewska

wyróżnienie - Michał Policiński      

wyróżnienie - Paulina Rataj

Konkursy międzyszkolne:

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza zakładka do książki”

III miejsce - Paulina Rataj

Międzyszkolny Festiwal Talentów Muzycznych „Hej kolęda, kolęda...”

wyróżnienie - Agata Wilk

Konkursy powiatowe:

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Moja Kartka Bożonarodzeniowa”

I miejsce - Lena Sienkiewicz

II miejsce - Jan Sator

III miejsce - Michał Politański        

KLASA III A – mgr Aneta Małek-Juchnik

Brak sukcesów

KLASA III B – mgr Małgorzata Malczyk

Konkursy szkolne: 

Szkolny Konkurs Recytatorski ,,Wanda Chotomska dzieciom”

wyróżnienie - Maja Karczmarczyk                                                                               

wyróżnienie - Maja Górska

wyróżnienie - Alicja Wójcik                                                                               

Konkurs Recytatorski ,,Ku czci św. Stanisława Kostki”                      

I miejsce - Barbara Szymanek  

Wszystkie dzieci z klasy przygotowały ozdoby świąteczne (anioły z masy papierowej) na kiermasz bożonarodzeniowy w szkole.

Konkursy międzyszkolne: 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Jesień wierszem malowana”

II miejsce - Alicja Wójcik

Międzyszkolny Konkurs Wokalny ,,Festiwal kolęd”                                                

II miejsce - Aleksandra Bajerlajn

Konkursy powiatowe: 

Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,Moja Kartka Bożonarodzeniowa”  

wyróżnienie - Natalia Kościołek

KLASA III C – mgr Jolanta Starzyńska

Konkursy szkolne:

Szkolny Konkurs Plastyczny „Jesień plastycznie opowiedziana”

II miejsce - Karolina Kasprzyk

wyróżnienie - Natalia Lasota

Szkolny Konkurs Recytatorski ,,Wanda Chotomska dzieciom”

III miejsce - Bartosz Ziniel

Konkursy międzyszkolne:

Międzyszkolny Zimowy Festiwal Talentów ,,Hej kolęda, kolęda...” 

I miejsce - Małgorzata Mofina

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Zakładka do książki”                

wyróżnienie - Wiktor Walaszek

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Jesień wierszem malowana”

III miejsce - Małgorzata Mofina

Konkursy miejskie:

Miejski Konkurs Plastyczny „Namaluj wielojęzyczność”

wyróżnienie - Iga Mazur

Konkursy powiatowe:

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Moja Kartka Bożonarodzeniowa"

I miejsce - Wiktor Walaszek

III miejsce - Adam Zych

KLASA III D – mgr Elżbieta Borkowska-Rutkowska

Konkursy szkolne:

Konkurs Plastyczny ,,Jesień plastycznie opowiedziana”

I miejsce - Bartosz Bednarski                                                                                     

I miejsce - Mikołaj Rakowski

II miejsce - Zuzanna Bartosińska

II miejsce - Wiktoria Kisielewska

Konkurs Recytatorski ,,Wanda Chotomska dzieciom”

I miejsce - Gabriel Peryga

II miejsce - Bartosz Bednarski

Konkursy międzyszkolne:

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Bezpieczeństwo moje i mojej rodziny”

I miejsce - Amelia Strzelecka

II miejsce - Maja Flis

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Zakładka do książki”

III miejsce - Juliusz Jamroziński                                                                        

III miejsce - Zuzanna Bartosińska

Międzyszkolny Zimowy Festiwal Talentów Muzycznych ,,Hej kolęda, kolęda...”

II miejsce - Gabriel Peryga

Konkursy powiatowe:

Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,Moja Kartka Bożonarodzeniowa”

I miejsce - Zuzanna Bartosińska

I miejsce - Maja Flis

I miejsce - Juliusz Jamroziński

I miejsce - Wiktoria Kisielewska

I miejsce - Mikołaj Rakowski

I miejsce - Bartosz Bednarski

II miejsce - Weronika Muskała

II miejsce - Jan Misztela

II miejsce - Kinga Wór

II miejsce - Amelia Strzelecka

Konkursy miejskie:

Miejski Konkurs Plastyczny ,,Bezpieczna droga do szkoły''

III miejsce - Amelia Strzelecka

wyróżnienie - Hanna Ścigała

Certyfikat udziału w Miejskim Konkursie Plastycznym ,,Namaluj wielojęzyczność”

Amelia Strzelecka

KLASA III E – mgr Marzena Konarska

Konkursy powiatowe:       

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Moja Kartka Bożonarodzeniowa”

I miejsce - Marta Sławeta

KLASA III F  – mgr Jolanta Trzepizur

Konkursy szkolne:

Szkolny Konkurs Recytatorski ,,Wanda Chotomska dzieciom”

II miejsce - Oskar Wajs

wyróżnienie - Zuzanna Matuszewska

Konkursy międzyszkolne:

Międzyszkolny Festiwal Talentów Muzycznych „Hej kolęda, kolęda…”

III miejsce - Zuzanna Matuszewska

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Jesień wierszem malowana”              

I miejsce - Dominika Mszyca

Konkursy powiatowe:

Powiatowy Konkurs Recytatorski „Jesień w poezji”     

III miejsce - Oskar Wajs

wyróżnienie - Zuzanna Matuszewska

wyróżnienie - Agata Stankow

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Moja Kartka Bożonarodzeniowa”

I miejsce - Nikodem Perkowski