Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Piątek, 2018-10-19

Imieniny: Michaliny, Michala

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 2220452
  • Do końca roku: 73 dni
  • Do wakacji: 245 dni

Osiągnięcia uczniów klas I-III w roku szkolnym 2016-2017 - II półrocze

 

KLASA I A

SZKOLNE:

Częstochowa zimą” (fotograficzny)        
Paulina Rataj – I miejsce

 

MIĘDZYSZKOLNE:


Najpiękniejsza pisanka” (plastyczny)    
Paulina Rataj – III miejsce       

Bartosz Chlebowski – wyróżnienie    
Dawid Dudziński – wyróżnienie        
Jan Sator – wyróżnienie 
Lena Sienkiewicz – wyróżnienie


„Stroik wielkanocny” (plastyczny) 
Bartosz Chlebowski – wyróżnienie    
Dawid Dudziński – wyróżnienie        
Jan Sator – wyróżnienie 
Lena Sienkiewicz – wyróżnienie        

„Żyj z przyrodą w zgodzie” (wokalny)    
Emilia Emany – II miejsce       
Agata Wilk – I miejsce   

„Głoska, którą lubię” (logopedyczny)      
Lena Sienkiewicz – II miejsce  
Bartosz Chlebowski – wyróżnienie    
Marta Konderak – wyróżnienie
Michał Policiński – wyróżnienie        
Bartosz Stachowicz – wyróżnienie     
Agata Wilk – wyróżnienie        

POWIATOWE:

„Mój pupil” (fotograficzny)  
Bartosz Stachowicz – III miejsce       
Paulina Rataj – wyróżnienie     
Martyna Sumlińska – wyróżnienie     
Agata Wilk – wyróżnienie        

„Mistrz kaligrafii”       
Bartosz Chlebowski – I miejsce
Emilia Emany – wyróżnienie   
Marta Konderak – wyróżnienie
Jan Sator – wyróżnienie 
Martyna Sumlińska – wyróżnienie     
Agata Wilk – wyróżnienie        

„Wiersze o Częstochowie” – XII Edycja Konkursu Plastyczno-Literackiego
Blanka Krajewska – I miejsce  
Jan Sator – I miejsce      
Bartosz Stachowicz – II miejsce         
Agata Wilk – II miejsce  
Dawid Dudziński – wyróżnienie        

KLASA II A        

MIĘDZYSZKOLNE:


„Olimpiada logopedyczna”   
Jan Urbański – II miejsce         

KLASA II B        

MIĘDZYSZKOLNE:

Międzyszkolny konkurs plastyczny na stroik wielkanocny  
Nadia Chłąd – III miejsce        

Międzyszkolny konkurs logopedyczny „Trudne wierszyki łamiące języki”

Basia Szymanek – II miejsce    

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Mój pupil”        
Mateusz Lech – II miejsce        
Basia Szymanek – III miejsce  
Nadia Chłąd – III miejsce        
Maja Górska – III miejsce        

Międzyszkolny konkurs kaligraficzny      

Maja Karczmarczyk – I miejsce
Alicja Wójcik – II miejsce        
Mikołaj Szczypior – III miejsce
Aleksandra Bajerlajn – wyróżnienie  
Nawiązanie współpracy ze Szkołą Podstawową nr 3 w Katowicach. Systematyczne pisanie listów do uczniów klasy drugiej. Zorganizowanie wideo rozmowy z uczniami przy pomocy tablicy multimedialnej.        

KLASA II C        

MIĘDZYSZKOLNE:


Międzyszkolny Konkurs Logopedyczny „Głoska, którą lubię”     
Wiktor Walaszek – I miejsce    
Iwo Kępiński – wyróżnienie    
Iga Mazur – wyróżnienie
Karol Sroka – wyróżnienie      

SZKOLNE:

Chrońmy naszą planetę” (plastyczny)   
Oktawia Wójcik – III miejsce   

KLASA II D        

SZKOLNE:

Konkurs Plastyczny „Chrońmy naszą planetę”
Bartosz Bednarski – I miejsce  

Eliminacje szkolne do XIII Międzyszkolnego Przeglądu Piosenki o Tematyce Przyrodniczej
Kinga Wór – II miejsce  

I miejsce w Czytelniczej Lidze Klas

MIĘDZYSZKOLNE:

Konkurs Fotograficzny „Moje miasto zimą”    
Bartosz Bednarski – I miejsce  

Konkurs „Stroik wielkanocny”      
Weronika Muskała – wyróżnienie      

VI  Konkurs Logopedyczny „Trudne wierszyki łamiące języki”   
Kamil Frukacz – wyróżnienie  

Konkurs Plastyczny „Nasza mama czarodziejka”      
Wiktoria Kisielewska – I miejsce       
Zuzanna Bartosińska – II miejsce      

Konkurs Plastyczny „Wakacje moich marzeń” 
Weronika Muskała, Amelia Strzelecka – I miejsce 

POWIATOWE:

Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Mój pupil”        
Nicola Nawrot – I miejsce        
Kinga Wór – III miejsce 
Bartosz Bednarski – wyróżnienie       

Konkurs „Ozdoby wielkanocne”    

Nicola Nawrot – wyróżnienie  

XII Edycja Konkursu Literackiego „Wiersz o Częstochowie”       
Bartosz Bednarski, Wiktoria Kisielewska – I miejsce      
Weronika Muskała, Zuzanna Bartosińska, Hanna Ścigała – II miejsce

Powiatowy Konkurs „Mistrz  Kaligrafii”
Nicola Nawrot – I miejsce        

MIEJSKI:

Historia pieniądza” (plastyczny)   
Bartosz Bednarski – wyróżnienie       

WOJEWÓDZKIE:

XI Wojewódzki Konkurs Muzyczny „Estrada Młodych 2017 r.”  
Bartosz Bednarski – wyróżnienie       

MIĘDZYNARODOWE:

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR         
Bartosz Bednarski – wynik bardzo dobry    

KLASA II E
        

MIĘDZYSZKOLNE:


Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny „Mój Pupil”
Agata Kozieł – II miejsce         
Dominik Wychowaniec – III miejsce 

E
liminacje do XIII Międzyszkolnego Konkursu Piosenki o Tematyce Przyrodniczej „ Żyj z przyrodą w zgodzie”       
Marta Sławeta – I miejsce        
Oliwia Pirecka – II miejsce      

VI Międzyszkolny Konkurs Logopedyczny „Trudne wierszyki łamiące języki”
Jakub Jakubczak – II miejsce   

SZKOLNE:

Szkolny konkursie plastyczny pod hasłem „Chrońmy naszą planetę”    
Marta Sławeta – wyróżnienie   

KLASA II F        

MIĘDZYSZKOLNE:


„Olimpiada logopedyczna”   
Kacper Cierpiał – II miejsce     

KLASA III A


„Międzynarodowy Kangur Matematyczny”     
Julia Sekret – wyróżnienie       

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza Kartka”        
Zuzanna Paluch – I Miejsce     

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Pisanka Wielkanocna”
Zuzanna Paluch – I Miejsce     

Ogólnopolski Konkurs „Najpiękniejsza Pisanka”      
Łucja Wilk – wyróżnienie        

II Ogólnopolski Festiwal Twórczości Maryjnej „Sancta Maria” 2017 r. (konkurs muzyczny)    
Beata KoziełI miejsce 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny (kategoria I-III
) „Sancta Maria” 2017 r.
Beata Kozieł – wyróżnienie     

Ogólnopolski Konkursie Plastyczny „Pisanka” 
Łucja Wilk, Zuzanna Paluch – wyróżnienie 

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Leon – matematyka 
Olivier Hadaś – III miejsce      
Łucja Wilk – V miejsce  
Izabela Całusińska – V miejsce
Zuzanna Paluch – VI miejsce   
Mateusz Łyczbiński – VI miejsce       
Natalia Ball – VIII miejsce       
Adam Kłosowski – IX miejsce
Julia Sekret – X miejsce 

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Ozdoby Wielkanocne”     
Izabela Całusińska – I miejsce  
Beata Kozieł – wyróżnienie     

Powiatowy Konkurs Kaligraficzny „Mistrz Kaligrafii klasa III”  
Julia Sekret – I miejsce   

Powiatowy Konkurs „Z ortografią na Ty”        
Łucja Wilk – II miejsce  

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Przyroda wokół nas – jak o nią dbać?”
Zuzanna Paluch – II miejsce    

Powiatowy Konkurs fotograficzny „Mój Pupil”         
Beata Kozieł, Alan Kłosowski – I miejsce    
Olivier Hadaś, Bernard Bojur – II miejsce   

XII Edycja Powiatowego Konkursu Literackiego „Wiersz o Częstochowie”
Szymon Stachoń – I miejsce    

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Kapelusz Pani Wiosny”      
Izabela Całusińska, Beata Kozieł – III miejsce       
Zuzanna Paluch – wyróżnienie

XIX Międzyszkolna Mała Olimpiada Matematyczna 
Natalia Ball – III miejsce

Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy „Czy znasz wiersze Juliana Tuwima?”
Natalia Ball, Łucja Wilk – I miejsce   

Międzyszkolny konkurs piosenki o tematyce przyrodniczej „Żyj z przyrodą w zgodzie”    
Łucja Wilk – II miejsce  

Międzyszkolny Konkurs Biblioteczny na najładniejszą zakładkę do książki
Alan Kłosowski– I miejsce     
Julia Kmieć, Bartosz Barański, Natalia Ball, Bernard Bojur, Zuzanna Paluch, Jagoda Lemańska, Liliana Bożęcka, Adrian Ziółkowski, Julia Sekret, Oliwia Sączek, Olivier Hadaś, Anastazja Badora, Beata Kozieł, Dominik Buczyński – wyróżnienie

Szkolny Konkurs Matematyczny „Mistrz Tabliczki Mnożenia”    
Łucja Wilk – I miejsce    

Szkolny Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii Klas III”      
Julia Sekret – I miejsce   
Natalia Ball – II miejsce 

Szkolny Konkurs Biblioteczny (fotograficzny) „Cztery pory roku w Częstochowie – zima”     
Beata Kozioł, Natalia Ball, Oliwia Sączek – I miejsce      

Szkolny Konkurs Plastyczny „Chrońmy naszą planetę”                
Jagoda Lemańska – III miejsce
Oktawia Skowron, Anastazja Badora, Mateusz Łyczbiński – wyróżnienie    

Miejski Konkurs Plastyczny „Historia pieniądza”      
Łucja Wilk – wyróżnienie        

KLASA III B       
         

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Przyrodniczej „Żyj z przyrodą w zgodzie” Maja Jaworska – III  miejsce        

Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy „Magiczny Świat Andersena”       
Amelia Stacewicz – I miejsce   

Eliminacje do Olimpiady Matematycznej          
Anna Wójcik – II miejsce        
Julia Bogunia – III miejsce      
Amelia Stacewicz – III miejsce

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Festiwalu Maryjnego „Sancta Maria” Nina Długosz – wyróżnienie

XII Edycji Powiatowego Konkursu Literackiego „Wiersz o Częstochowie”
Eliza Pszczoła – I miejsce        

Miejski Konkurs Plastyczny „Historia pieniądza”      
Nina Długosz – I miejsce         

KLASA III C      

Międzynarodowy Konkurs „Kangur matematyczny”
Stanisław Żelasko – wyróżnienie       

Ogólnopolski Konkurs Pieśni Maryjnej   
Joanna Daroń – I miejsce         

Powiatowy Konkurs Kaligraficzny 
Aleksander Wojtyra – II miejsce        
Kinga Kawałczyk – wyróżnienie       

Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Mój pupil”        
Aleksander Wojtyra – II miejsce        
Natalia Błaszczyk – wyróżnienie       

Rejonowy Konkurs na Pisankę Wielkanocną    
Kinga Kawałczyk – wyróżnienie       

Międzyszkolny Konkurs na Stroik Świąteczny
Aleksander Wojtyra – wyróżnienie    

Międzyszkolny Konkurs Piosenki „Kolorowy mikrofon”    
Joanna Daroń – wyróżnienie   

Międzyszkolny Konkurs Biblioteczny „Magiczny Świat Andersena”      
Angelika Leszczyńska – I miejsce     

Międzyszkolny Konkurs Piosenki „Żyj z przyrodą w zgodzie”     
Joanna Daroń – II miejsce       

Świetlicowy Konkurs Plastyczno – Ekologiczny „Jak chronimy i dbamy o naszą planetę” 
Natalia Błaszczyk – II miejsce  
Lena Parzyjagła – II miejsce    
Barbara Pietrzyk – wyróżnienie         

Szkolny konkurs „Ozdoba choinkowa”   
Angelika Leszczyńska – II miejsce    

Szkolny konkurs „Mistrz ortografii”       
Natalia Borek – III miejsce      
Kinga Kawałczyk – III miejsce          

Szkolny Konkurs Fotograficzny „Częstochowa zimą”         
Aleksander Wojtyra – I miejsce         

Szkolne eliminacje do Międzyszkolnego Konkursu Piosenki
Joanna Daroń – I miejsce         
Emilia Jezik – III miejsce         

KLASA III D      

Powiatowy Konkurs Fotograficzny ,,Mój pupil”        
Hanna Tomzik – II miejsce      
Maksymilian Szczerba – II miejsce    
Zofia Sypuła – III miejsce        
Amelia Skałba – wyróżnienie  
Małgorzata Krzaczek – wyróżnienie  

Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,Ziemia nasza planeta”     
Hanna Tomzik – I miejsce        

Powiatowy Konkurs ,,Wiersze o Częstochowie”
Bartosz Kiepura – II miejsce    
Iga Mysłek – III miejsce
Emilia Marchewka – wyróżnienie      
Amelia Janik – wyróżnienie     

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Wielkanocny stroik” 
Zofia Sypuła – wyróżnienie     

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Ozdoba Wielkanocna”        
Małgorzata Krzaczek – wyróżnienie  
Tomasz Woźniak – wyróżnienie         

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Najpiękniejsza pisanka”     
Iga Mysłek – wyróżnienie        

Międzyszkolny Konkurs o tematyce Przyrodniczej ,,Żyj z przyrodą w zgodzie”
Iga Mysłek – II miejsce  

Międzyszkolny Konkurs ,,Magiczny świat Andersena”        
Zofia Sypuła – I miejsce

Międzyszkolny Konkurs Kaligraficzny    
Amelia Skałba – II miejsce      

Szkolny Konkurs Matematyczny    
Dawid Predko – I miejsce        

Miejski Konkurs Plastyczny „Historia pieniądza”      
Amelia Skałba – wyróżnienie  

KLASA III E       

XIII Międzyszkolny Konkurs Piosenki Przyrodniczej „Żyj w zgodzie z przyrodą”
Karolina Szczepanek – I miejsce        

Międzyszkolny Konkurs Biblioteczny „Magiczny Świat Andersena”      
Oliwia Sznober – I miejsce      
Kinga Szydłowska – I miejsce 

Szkolny Konkurs „Mistrz ortografii”      
Kinga Szydłowska – II miejsce
Nicolas Tyszkowski – II miejsce        

Konkurs Kangur Matematyczny 2017     
Kinga Szydłowska, Artur Patynowski, Nicolas Tyszkowski – wyróżnienie  

Powiatowy Konkurs Kaligraficzny
Oliwia Sznober – I miejsce