Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Niedziela, 2018-12-16

Imieniny: Albiny, Sebastiana

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 2280882
  • Do końca roku: 15 dni
  • Do wakacji: 187 dni

Osiągnięcia uczniów klas IV-VI w roku szkolnym 2015-2016 - II półrocze

KLASA IV A

Daria Lis – I miejsce w Szkolnym Konkursie „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”

Mateusz Buczyński, Kacper Tabaka, Martyna Bedlechowicz, Krzysztof Wolski – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Matematyczne potyczki”

Maja Bolesławska, Alicja Heluszka, Aleksandra Stala, Michał Śledź, Kinga Sikora – IV miejsce w konkursie „I Pomoc Przedmedyczna”


KLASA IV B

Kacper Tabaka – laureat Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur 2016”

Kacper Tabaka, Martyna Bedlechowicz, Mateusz Buczyński, Krzysztof Wolski – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Matematyczne potyczki”

Kacper Tabaka – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego „Wordmaster”

Natalia Janoszka – II miejsce w Szkolnym Konkursie „Widoczny pieszy, to bezpieczny pieszy”

Natalia Janoszka – II miejsce w Szkolnym Konkursie „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”

Aleksandra Kała – III miejsce w Powiatowym Konkursie Poetyckim

Natalia Janoszka – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Angielskich Piosenek Świątecznych „Christmas - Song”

Małgorzata Mikulska – III miejsce w Szkolnym Konkursie „Widoczny pieszy, to bezpieczny pieszy”


IV C

Krzysztof Wolski – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” 2016

Krzysztof Wolski, Mateusz Buczyński, Kacper Tabaka, Martyna Bedlechowicz – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Matematyczne potyczki”

Alicja Heluszka, Aleksandra Stala, Maja Bolesławska, Michał Śledź, Kinga Sikora – IV miejsce w konkursie „I Pomoc Przedmedyczna” 

Amelia Ciszewska – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Angielskich Piosenek Świątecznych „Christmas - Song”

Mateusz Majchrzak – I miejsce w Szkolnym Konkursie „Widoczny pieszy, to bezpieczny pieszy”


KLASA V A

Aleksander Kozerski, Michał Śledź – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” 2016

Aleksander Kozerski – II miejce w „Małym Finale” Ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzny Polszczyzny

Aleksander Kozerski, Piotr Rakoczy – I miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym „Śladami Chrześcijaństwa w Polsce – 1050 Rocznica Chrztu Polski”Aleksander Kozerski – II miejce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego „Wordmaster”

Aleksandra Chajduś – II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony zawód"

Michał Śledź – I miejsce w Szkolnym Konkursie Matematycznym

Aleksander Kozerski – II miejsce w Szkolnym Konkursie Matematycznym

Mikołaj Matysiak – III miejsce w Szkolnym Konkursie Matematycznym

Michał Śledź, Alicja Heluszka, Aleksandra Stala, Maja Bolesławska, Kinga Sikora – IV miejsce w konkursie „I Pomoc Przedmedyczna”


KLASA V B

Marta Walczak – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

Marta Walczak – wyróżnienie w „Małym Finale” Ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzny Polszczyzny

Zofia Bejfus, Natalia Krakowian, Marta Walczak – I miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Języku „Ojczyste słówka zna mądra główka”

Marta Walczak – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego „Wordmaster”  


KLASA VI A           

Sebastian Rydz – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” 2016

Łukasz Piłat – II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „1 z 10”

Paulina Wodzisławska – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego „Wordmaster”

Łukasz Piłat – I miejsce w Szkolnym Konkursie „Przygoda z przyrodą”   

Sebastian Rydz – II miejsce w Szkolnym Konkursie „Przygoda z przyrodą”        

Kinga Sikora – III miejsce w Szkolnym Konkursie „Przygoda z przyrodą”           

Kinga Sikora, Michał Śledź, Alicja Heluszka, Aleksandra Stala, Maja Bolesławska – IV miejsce w konkursie „I Pomoc Przedmedyczna”        

KLASA VI B           

Aleksandra Dębska – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno-Literackim „Reklama zachęcająca do czytania książek”       

Alicja Gajosek – wyróżnienie w XV Międzypowiatowym Konkursie Historycznym „Czy znasz historię Częstochowy i regionu częstochowskiego”